Bitget’te komisyon yok, herkese bonus var!

Bitget sponsorluğunda

Kripto para piyasasında dalgalanmalar devam ediyor ve tüm kripto dünyası ayı piyasasını kabullenmiş durumda. 19 Eylül Pazartesi günü, hafta sert bir düşüşle açıldı. Bu ortamda, büyük borsalar müşterilerini memnun etmek için komisyonsuz kripto dönemini başlattı. Binance, Bitget, Bybit gibi borsalar spot piyasalarda komisyonu kaldırdı ve müşterilerine ekstra fırsatlar sunmaya başladılar.

Binance, spotta sadece BUSD çiftlerinde komisyonu kaldırırken, Bybit de tüm spot çiftlerinde komisyon oranını sıfırladı. Ancak Bitget’te işler biraz farklı. Bitget hem tüm spot çiftlerinde komisyonu sıfıra indirdi hem de müşterilerine ekstra bonuslar vermeye başladı.

Bitget’e üye olmak için tıklayın

Lider global kripto para borsası Bitget, spot çiftlerinde süresiz olarak komisyonları 6 Eylül 2022 tarihinde sıfırladı ve özel bonus kampanyalarını duyurdu. Bu tarihten itibaren Bitget’in dağıttığı ödüller şu şekilde:

  • 1.000.000 adet BGB
  • 150.000 adet XRP
  • 100.000.000 adet LUNC
  • 1.000 adet ETC

Bonuslardan faydalanmak için tıklayın


Bitget sadece bununla da kalmayarak aynı dönemde %50 indirimle Ethereum sattı. Ethereum Merge işleminin beklendiği dönemde ve Ethereum’un en popüler döneminde %50 indirimli Ethereum satarak tüm dikkatleri üstüne çeken Bitget, bu kampanyanın tek seferlik olmadığını ve yine %50 indirimli sürpriz satışlar yapacağını da vurguladı.

Bitget, yeni ödüller vermeye de devam ediyor. Daha önce Launchpool’unda tamamen ücretsiz bir şekilde XRP, LUNC ve ETC dağıtan Bitget, şimdi de kendi platform token’ı olan BGB’den 200.000 adet dağıtıyor. Yine tamamen ücretsiz olan BGB Launchpool’unun tahmini getiri oranı %80 olarak hesaplanıyor.

BGB kazanmak için üye olun

Bitget’in platform token’ı BGB’den de ayrıca bahsetmek gerek. BGB, CoinGecko verilerine göre Ağustos ayında diğer kripto paralardan pozitif olarak ayrışmayı başardı. Büyük kripto paralar Ağustos ayını düşüşle geçirirken BGB bu dönemde %5’e yakın bir büyüme gerçekleştirdi. 19 Eylül itibarıyla kripto para piyasasındaki dalgalanmadan en az etkilenen kripto paralardan biri olmayı başardı.

BGB almak için tıklayın

Tüm bu fırsatlardan hemen faydalanmak için Bitget’e üye olun. Bu fırsatların yanında $4163 değerindeki hoş geldin bonusunuzu da almayı unutmayın!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır ve yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl