Bitget’in koruma fonu 410 milyon dolar oldu

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bitget, kullanıcılarını koruma amaçlı oluşturduğu fon değerinin 410 milyon dolara ulaştığını açıkladı.

2022 yılında, kullanıcı varlıklarının güvenliğini sağlamak için Koruma Fonu’nu başlatan Bitget, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 410 milyon doları içeren koruma fonu değerleme raporunu yayınladı.

Rapora göre Kullanıcıları Koruma Fonu hayata geçtiği günden bu yana bu yana en yüksek değere erişti.
Başlangıçta 300 milyon dolarlık bir büyüklüğe sahip olan fon bu yıl 410 milyon doları aşarak yeni bir rekor kırdı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Bitget Genel Direktörü Gracy Chen, “Bu fon, platformumuza siber güvenlik tehditlerine karşı ekstra bir dayanıklılık kalkanı oluşturuyor. Bitget’in rezerv oranı, endüstri standardının üzerinde ve kullanıcıların varlıklarının fon tarafından yeterince karşılandığını gösteriyor. Kullanıcı varlıklarını korumaya kararlı olduğumuzun altınız çizmek istiyoruz. Kullanıcılarımız ve onların güvenliği bizim için en önemli unsur.” dedi.

Ana Değerler şöyle sıralandı:

  • En Yüksek Değer: 410,37 milyon dolar (16 Kasım)
  • En Düşük Değer: 389,36 milyon dolar (1 Kasım)
  • Ortalama Değer: 401,31 milyon dolar

Bitget hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsası ve Web3 şirketleri arasında yer alıyor. 100’den fazla ülke ve bölgeden 20 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget borsası, öncü Copy Trade özellikleri ve diğer işlem çözümleriyle kullanıcıların daha akıllı işlemler yapmalarına yardımcı etmeyi hedefliyor. Daha önce BitKeep olarak bilinen Bitget Wallet, cüzdan işlevselliği, Swap, NFT Pazarı, DApp tarayıcı ve daha birçok özellik ve Web3 çözümü sunan birinci sınıf bir çoklu zincir kripto cüzdanı. Bitget, Arjantinli efsane futbolcu Lionel Messi ve resmi eSpor etkinlik organizatörü PGL gibi güvenilir ortaklarla kurduğu iş birlikleriyle daha fazla kullanıcının kriptoyu benimsemesini sağlamayı amaçlıyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl