Bitget spot işlem hacimlerinde yüzde 82 artış

Dünyanın lider kripto para borsası ve Web 3 şirketi Bitget, "Kasım 2023 Aylık Raporu"nu yayımladı. Bitget’in Kasım ayında kaydadeğer gelişme gösterdiği belirtilen raporda, aynı dönemde hem Bitcoin hem de altcoin'lerin istikrarlı bir şekilde yükseliş eğilimine sahip oldukları yazıldı.

Bitget borsası kasım ayıyla ilgili raporunu paylaştı. Raporda, Bitcoin’in, 2022 yılındaki düşük seviyelerine oranla yüzde 130 artış kaydederek 700 milyar $ piyasa değerini aştığı bilgisi verilirken, bu yükselişin Bitget’te de spot işlem hacimlerinde yüzde 82 artış ile sonuçlandığı aktarıldı.

Bitget, Kasım 2023 boyunca kaydadeğer bir gelişmeler gösterdiğini belirtirken bu ayda, hem Bitcoin hem de altcoin’lerin istikrarlı bir şekilde yükseliş eğilimlerini sürdürdüğü ifade edildi.

Kasım ayı faaliyetlerine ilişkin yayınlanan raporda Bitget’in geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirdiği önemli etkinliklerine de yer verildi. Bitget Akademi tarafından öğrencilere Blockchain4Youth girişimi ile blok zinciri teknolojisi ve işlemlere dair içgörüler sunmak üzere University College London’ın Blok Zinciri Topluluğu ve FinTek Topluluğu ile ortaklık kurduğu bildirildi.

Bununla birlikte, yeni nesil kripto liderlerini şekillendirmeyi hedefleyen “Bitget Builders Programı”nın dünya turunun da başlatıldığı paylaşıldı. Raporda ayrıca Bitget kullanıcı topluluğuna özel bir teşekkür olarak, katkıda bulunan katılımcılara özel ayrıcalıklar sağlayan sınırlı sürüm Bitget Builders NFT’lerinin başlatıldığı bilgisi de aktarıldı.

CHZ token’larının ve fan token’ların yönetimi için Chiliz Chain’i entegre eden Bitget Wallet, Chiliz ile ortaklık kurduğunu da açıklandı.

51 yeni token listeleme ve “Copy Trade” başarısı

Bitget Kasım ayında 51 token listelediğini belirtirken, lider küresel kripto “Copy Trade” borsası olarak konumunu koruduğunu ve Kasım ayında 5 bin elit trader ile 20 binden fazla yeni takipçiyi platformuna çektiğini vurguladı. Trader’ların da ayrıca toplamda 445 bin USDT’den fazla kazanç sağladığı açıklandı.

Ekosistem ortaklıkları…

Bitget Wallet; zkLink, WOOFi ve Bungee ortaklıklarıyla zincirler arası işlem ve birlikte çalışabilirlik desteğini de genişletti.

Küresel varlık ve topluluk etkileşimi

Bitget, Melbourne’daki Avustralya Kripto Toplantısı, İstanbul’daki Devconnect, Buenos Aires’teki Labitconf gibi etkinliklerde, panel tartışmaları ve atölyeler düzenleyerek dünya çapındaki büyük konferanslara da aktif katılım gösterdi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl