Kripto borsası Bitget, Elit Trader özel modu başlatıyor

Lider kripto para borsası ve web3 şirketi Bitget, profesyonel kullanıcılar için Copy Trade dünyasını yeniden tanımlayacak özelliği Elit Trader Özel Modunu duyurmaya hazırlanıyor..

Kullanıcı geri bildirimlerini dikkate alarak düzenli olarak platformu geliştirmeye odaklanan Bitget kullanıcıların ihtiyaçlarına dönük özel çözümler de sunuyor.

Bu doğrultuda geliştirilen Elit Trader Özel Modu ile oluşturulan özel işlem modu kullanıcıların ihtiyaçlarının karşılanmasını amaçlıyor. Bu yenilik, Bitget’in kullanıcı odaklı bir platform olma yolundaki kararlılığını ve kullanıcı memnuniyetini ön planda tutma çabasını gösteriyor.

2023 yılı Kasım ayında lansmanı yapılması hedeflenen Elit Trader Özel Modu, profesyonel traderlar ve takipçileri için özel bir alan oluşturuyor. Bu yenilikçi mod, kullanıcılar ve uzmanlara sunacağı eşsiz avantajlar ile işlem deneyimlerini en üst düzeye çıkartacak.

Dört önemli özellikten oluşacak bu yenilik “Beyaz Liste Daveti”, “İşlem Stratejisi Koruması”, “Kar Paylaşım Oranı Özelleştirmesi” ve “Kişiselleştirilmiş Takipçi Yönetimi”ni barındıracak.

  1. Beyaz Liste Daveti: Profesyonel traderlar artık belirli kullanıcıları stratejilerini takip etmeye davet ederek sadık ve değerli bir takipçi kitlesi oluşturabiliyor. Özelleştirilmiş davet bağlantılarıyla uzmanlar özel topluluklar oluşturabiliyor.
  2. İşlem Stratejisi Koruması: Özel Mod içinde, işlem uzmanları stratejilerini sadık takipçileriyle paylaşarak kapsamlı strateji koruması sağlayabilir ve böylece traderların işlem yöntemlerinin gizliliğini korumaları kolaylaşır.
  3. Kar Paylaşım Oranı Özelleştirmesi: Elit Trader Özel Modu, BGB (Bitget’in kendi tokeni) kilitleme ihtiyacını ortadan kaldırarak %0 ila %99 arasında özelleştirilebilir esnek kâr paylaşım oranını mümkün kılıyor. Bu özellik traderlar için kâr paylaşım fırsatlarını en üst düzeye çıkarırken platforma sağladıkları kayda değer katkıların da altını çiziyor.
  4. Kişiselleştirilmiş Takipçi Yönetimi: Uzmanlar ve profesyonel traderlar takipçilerinin işlem etkinliklerini yakından takip edebilir. Bu özellik, daha etkili bir yönetim için takipçi ekleme ve çıkarma yeteneği sağlayarak topluluğun başarılı olmasına katkıda bulunuyor.

Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, bu yeni özellik için duyduğu heyecanı şu sözlerle anlattı:

“Platformumuzu devamlı geliştirmeye ve değerli traderlarımızın çeşitli ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaya kararlıyız. Elit Trader Özel Modu, topluluğumuz için zenginleştirilmiş bir işlem deneyimi oluşturma kararlılığımızın bir göstergesi.”

Profesyonel traderlar için, Elit Trader Özel Modu kayda değer kâr paylaşım fırsatlarının kapısını aralıyor ve bu traderların Bitget topluluğuna sağladıkları paha biçilemez katkının altını çiziyor. Takipçiler ise özel hizmetlere erişim elde ederken küresel çapta en iyi işlem uzmanlarından eşsiz destek alarak işlem yolculuğunu zenginleştirme şansına sahip oluyor.

Topluluk oluşturmayı besleyen bu özellik aynı zamanda traderlar arasında etkileşim, iş birliği ve bilgi paylaşımını da teşvik ediyor. Elit Trader İşlem Modu, üyeler arasındaki bağları güçlendirerek Bitget’in işlem topluluğunu daha da sağlamlaştırmak için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Copy Trade işlemlerinin yanı sıra, Bitget aktif olarak daha akıllı işlemler için ürün güncellemeleri yapmaya da devam ediyor. Gücünü yapay zekadan alan Martingale Stratejileri, grid işlemleri ve otomatik yatırımın yanı sıra Vadeli Nicel İşlem botları, Bitget’in traderlar için zamanın en iyisi işlem araçları sunma hedefinin göstergesi niteliğinde. İşlem sürecini basitleştirmek, zaman tasarrufu sağlamak ve etkililiği en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlanan bu geliştirmeler, traderların piyasa koşullarına daha iyi uyum sağlamalarını ve işlem performanslarını optimize etmelerini sağlıyor.

Bitget hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın lider kripto para borsası ve web3 şirketidir. 100’den fazla ülke ve bölgeden 20 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget borsası, öncü Copy Trade özellikleri ve diğer işlem çözümleriyle kullanıcıların daha akıllı işlemler yapmalarına yardımcı etmeyi hedefler. Daha önce BitKeep olarak bilinen Bitget Wallet, cüzdan işlevselliği, Swap, NFT Pazarı, DApp tarayıcı ve daha birçok özellik ve Web3 çözümü sunan birinci sınıf bir çoklu zincir kripto cüzdanıdır. Bitget, Arjantinli efsane futbolcu Lionel Messi ve resmi eSpor etkinlik organizatörü PGL gibi güvenilir ortaklarla kurduğu iş birlikleriyle daha fazla kullanıcının kriptoyu benimsemesini sağlamayı amaçlıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl