Bitget Launchpad geri döndü: Haloworld (HALO) duyuruldu

Dünyanın en büyük kripto copy trade borsası olan Bitget, gelecek vadeden Blockchain projelerine erken bir aşamada özel erişim sağlayan Launchpad platformunun yeniden başlattığını duyurdu. Launchpad'de şimdi HALO Metaverse yer alıyor.

Bitget sponsorluğunda

Bitget’in Launchpad’i ilk olarak Şubat 2022’de tanıtıldı ve şu an itibariyle, listelendiği ilk hafta tüm zamanların en yüksek (ATH) getirisi 29x olan beş erken aşama proje başlattı. Launchpad, Haziran 2022’den beri ara verdi, ancak Bitget’in yeni projelere olan güveni ve kripto pazarının sürekli iyileşmesi taahüdü gereğince geçtiğimiz hafta yeniden başlatıldı.

Merkeziyetsiz 3D sanatçı topluluğu ile işbirliği yapan HALO, orijinal ekonomik sistem ve marka etkisi ile değerin gerçek dünya ile karşılıklı akışını gerçekleştiriyor. Metaverse’e girmek için HALO sanal insanlarına ihtiyaç vardır. HALO’da karakter modelleri sadece statik görüntüler değil, metaverse’de yeniden doğan siz ve metaverse ile gerçek dünyayı birbirine bağlayan bedendir; HALO’da tüm insanlar Web3.0’da yeni kimliklerini bulabilir ve ruhlarının derinliklerinde kendilerini bulabilirler.

Bitget HALO Launchpad detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, “Bitget Launchpad’in yeniden lansmanı, ‘Türevin Ötesinde’ stratejimizde önemli bir adım. Kripto türevleri alım satım işlemleri ve copy trading’de lider bir oyuncu olarak, spot piyasamızı büyük ölçüde geliştiriyoruz. Bu yıl, kripto para çeşitliliği, faaliyetler ve genel likidite açısından kripto alanında gerçek bir etki yaratabilecek daha erken aşama blok zinciri tabanlı projeleri desteklemekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

CoinMarketCap’e göre Bitget şu anda 430’dan fazla coin ve 560 işlem çifti ile 12. en büyük kripto spot borsasıdır. Bu ay 20’den fazla yeni listelemeyle Bitget spot piyasasının büyümesiyle BGB’nin fiyatı son yedi günde %100’ün üzerinde bir artış gördü.

Proje sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl