Bitget’ten Lionel Messi ile 20 milyon dolarlık kampanya

Global kripto para borsası Bitget, 2022 Dünya Kupasının başlamasını kutlayan reklam filmi ile Arjantinli Futbol efsanesi Lionel Messi ortaklığında bir dizi pazarlama kampanyası hazırladığını duyurdu. Etkinlik ve ödüllere ayrılan 20 milyon dolarlık yatırımla Bitget, büyük ödüllerle kullanıcıları ödüllendirmeyi ve kripto sektörüne olan güveni tazelemeyi hedefliyor.

Bitget, Lionel Messi ile ortaklığını ilk olarak Ekim sonunda “A Perfect 10” kampanyasıyla duyurmuş ve hem genel takipçilerden hem de Bitget topluluğu ve ortaklarından büyük ilgi görmüştü. Borsanın “Fark Yarat” isimli yeni kampanyası 2022 Dünya Kupası süresinde yer alacak ve heyecan verici bir reklam filmi ile muhteşem planları da beraberinde getirecek.

Bitget, kullanıcılarının futbol hayranlığına daha da eşlik etmek için, 1 milyon BGB’ye kadar ödül ve Lionel Messi imzalı bir forma dahil olmak üzere yarışmalar ve Dünya Kupası temalı etkinliklerle birçok çekiliş ve özel ödül hazırladı. Ek olarak Bitget, yılda iki kez düzenlenen turnuvası KCGI etkinliğini bu sefer futbol ve Dünya Kupası temasıyla gerçekleştiriyor ve kullanıcıları 100 Bitcoin’e (BTC) varan ödül ve popüler fan token’lar bekliyor. Dünya Kupası coşkusu kripto ve spor dünyası arasındaki bağlantıyı güçlendirmeye yardımcı olurken, Bitget de bu etkinlik ve kampanyalarla yatırımcılara güven veriyor, kullanıcılarına farklı girişimlerle fayda sağlıyor.

Dünya Kupasına beş kez katılan ve yedi Ballon d’Or sahibi Lionel Messi, “Bu kadar heyecan verici bir kampanyayla beni kripto dünyasının bir parçası haline getirdikleri için Bitget’e teşekkür etmek istiyorum. Bitget’in ‘Fark Yarat’ reklam filminin vizyona liderlik etme ve sektörde yeni bir yol açma konseptini sevdim. Herkesin güvenli ve sorumlu şekilde yatırım yapması çok önemli. Bitget’in buna yönelik adımları ciddiye aldığını göstermesi oldukça güven verici.” yorumunda bulundu.

Bitget Global Yönetici Direktörü Gracy Chen ise “Bitget, kripto ve Web3’ün geleceğine inanıyor. Ayı piyasası, önümüzdeki 3-5 yıl içinde dünyanın en iyi 3 kripto borsalarından biri olma hedefimizi etkilemedi. Bu sene birkaç kripto devinin çöküşünden dolayı tüketicilerin güveni oldukça azaldı. Bu yüzden kullanıcılarımıza mümkün olan en iyi sosyal trading deneyimini sunma hedefimizi ürünlerimizle gözler önüne sermek için çalışıyoruz. GOAT ile kurduğumuz ortaklık, bizleri en iyi performansı sergilemeye motive ediyor. Dünya Kupası da, spot ışıkları altında parlayacağımız o an için hazırlanmanın ne kadar önemli olduğunu hatırladığımız en iyi dönemlerden birisi. Kripto dünyasında futbol heyecanını kutlamak istiyoruz ve ne kadar zor günlerden geçersek geçelim, ekosisteme yatırım yapmaya devam etmeye hazırız.” dedi.

Bu ayın başlarında Bitget, tüketicilere güvenilirlik sergilemek ve güveni güçlendirmek adına, 5 milyon değerinde Builders’ Fund başlattı ve Koruma Fonu boyutunu 300 milyon Amerikan Dolarına yükseltti. Borsa aynı zamanda bu haftanın başında Seyşellerde kayıtlı bir kurum olarak global stratejisini genişleteceğini duyurdu ve 2023 yılı 1. Çeyreği itibarıyla çalışan sayısını 1200’e yükseltmeyi hedeflediğini açıkladı.

Bitget hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, temel özellikleri olarak yenilikçi ürünler ve sosyal işlem hizmetleri ile dünyanın lider kripto para borsasıdır ve şu anda dünya çapında 100’den fazla ülkede 8 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermektedir.

Borsa, kullanıcılara tek noktadan ve güvenli işlem çözümleri sağlamayı taahhüt ediyor ve Arjantinli efsanevi futbolcu Lionel Messi, İtalyan lider futbol takımı Juventus, PGL Major’ın resmi e-spor kripto partneri ve lider espor organizasyonu Team Spirit dahil olmak üzere güvenilir partnerle işbirlikleri yaparak kripto kullanımını artırmayı hedefliyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl