Bitget, dünyaca ünlü yıldız Lionel Messi ile anlaştı

Küresel kripto para borsası Bitget, yedi Ballon d’Or sahibi dünyaca ünlü futbol yıldızı Lionel Messi​​ ile partnerlik anlaşması yaptı. Duyuru, Dünya Kupası turnuvasından bir ay önce bir film prodüksiyonu ile Bitget ve Messi arasındaki etkileşimi başlatıyor.

Leo Messi olarak da bilinen Lionel Andrés Messi, en popüler spor yıldızlarından biri ve ayrıca 6 Altın Ayakkabı sahibi. Kasım ayında Messi, bu yıl Katar’ın ev sahipliği yaptığı 5. Dünya Kupası’nda Arjantin milli takımının kaptanı olarak yer alacak.

2018 yılında kurulan Bitget, temel özellikleri olarak yenilikçi ürünler ve social trading hizmetleri ile önde gelen bir kripto para borsası. Social trading amiral gemisi ürünü Tek Tıkla Copy Trade, Bitget’in kripto sosyal işlemlerdeki uzun vadeli çabalarını ve başarılarını yansıtarak yaklaşık 1.1 milyon takipçisi ile 55.000’den fazla profesyonel trader’ı bir araya getirdi.

Bu partnerlik sayesinde Bitget, Messi hayranlarına Web 3.0’ı ve borsada kripto işlem potansiyelini keşfetmeleri için eşsiz bir fırsat verecek. Partnerliğin her iki taraf için de kripto para ve futbolun ötesine geçerek daha etkili çabalar göstermesine izin vereceği konusunda ortak bir anlayış var.

Messi, iş birliğine ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“Kripto dünyasına katılmamı sağlama konusundaki çabaları için Bitget’e teşekkür etmek istedim. Her iki tarafın da spor taraftarlarına Web 3’ü sunmanın yanında bambaşka yenilikleri harekete geçirebileceğine güveniyorum.”

Bitget Yöneticisi Gracy Chen ise “Seçtiğimiz partnerliklerde platform topluluğumuzun çeşitliliğini ve zenginliğini yansıtmaya çalışıyoruz. Biz Web 3’ü sporseverlere açıyoruz, onlar sahayı kripto trader’larına açıyorlar. Ve hepsinden önemlisi, ihtiyacı olanlara yardım etmek için kaynaklarımızı bir araya getiriyoruz.” dedi.

Geçen yıl boyunca Bitget, kendi sektörlerinin en üst seviye takımları ve kuruluşlarıyla ortaklık kurdu. Bitget, İtalya’nın en köklü futbol kulübü Juventus’tan Türkiye’nin önde gelen kulüplerinden Galatasaray’a, espor devi Team Spirit’den, birinci sınıf uluslararası espor turnuvaları ve etkinlikleri organizatörü PGL’e kadar dünya çapında bir partner ağı sağlamaya kararlı.

Chen, sözlerinin devamında, “Dünya Kupası yaklaşırken Messi, Arjantin’i yeni bir zafere taşıyacak. Özellikle kariyerinin bu noktasında onunla partner olmaktan onur duyuyoruz ve böyle bir gücün bizimle iş birliği yapmasından heyecan duyuyoruz. Efsane, GOAT ve aynı zamanda hayırsever, aktivist ve hümanist biri olan Messi ile daha yakından tanışmayı dört gözle bekliyoruz. Geleceğe yönelik gerçek, kalıcı bir etki yaratmak için onunla birlikte çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl