Bitget, Shark Fin ürünlerinde APR oranını %5’e yükseltti

Bitget sponsorluğunda

Önde gelen kripto para işlem platformu Bitget, Shark Fin ürününün güncellenmiş versiyonunu duyurdu ve ürünün ödediği getiride büyük bir artış sağladı. Madencilik havuzu getirilerinin daha iyi optimize edilmesi sayesinde Shark Fin artık kullanıcılara %5’lik temel bir APR sunarak piyasadaki benzer çözümlerin önüne geçiyor.

Ürün adını, sudan çıkan bir köpekbalığı yüzgecini andıran getiri eğrisinden alıyor. Düşük risk ve istikrarlı getiriyi tercih eden yatırımcılar için basit ve uygun bir yatırım yöntemi olarak öne çıkıyor.

Anapara garantili bir ürün olan Shark Fin; kullanıcılara, uzlaşma zamanında anapara ve temel bir faiz garanti eder. Buna ek olarak, kullanıcıların yedi günlük kilitleme süresi boyunca kazanabilecekleri %5’lik garantili bir temel APR bulunuyor; bu, önceki %1-2’lik temel APR’ye göre önemli bir artış anlamına geliyor.

Shark Fin’e abone olan kullanıcılar, uzlaşma zamanı, eğer uzlaşma fiyatı abonelik süresinde, belirtilen aralıkta olursa ekstra yüksek getiri elde edebilirler. Aksi takdirde, yatırımcılar yalnızca uzlaşma fiyatının abonelik süresi boyunca belirtilen fiyat aralığını aşması veya bu fiyat aralığının dışına düşmesi durumunda temel getirileri alabilirler.

Anapara garantili kilitleme ürünü olarak Shark Fin; yatırımcıların platformda belirtilen fiyat aralıkları içinde en yüksek getiriyi almasını sağlar. Bu da ürünü; düşük riskli kripto para yatırımlarını tercih eden tutucu yatırımcılar için uygun hale getiriyor. Yatırımcılar, potansiyel olarak Shark Fin ile %24 APR’ye kadar kazanabilir veya en az %5 garantili temel APR alabilirler. Anapara ve faiz, uzlaşma tarihinde otomatik olarak tazmin edilir.

Bitget Yöneticisi Gracy Chen, konu hakkında, “Yatırımcıların, kripto para piyasasında yüksek getirili yatırım seçeneklerine yönelik artan talebini karşılamayı ve yatırımın genel kârlılığını artırmayı amaçlayan güncellenmiş en yeni Shark Fin ürünümüzü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Shark Fin ile kullanıcılar artık yatırım dönüşlerini maksimize etmelerini sağlayan, daha yüksek temel APR’ye erişim sağlayabilirler.” dedi.

Chen ayrıca, “Bu aynı zamanda, spot işlem hizmetlerinin geliştirilmesi ve CeFi ile DeFi’nin en iyi yönlerini birleştiren yenilikçi ürünlerin piyasaya sürülmesine yönelik son atılımın yanı sıra ‘Türevin ötesine geçme’ yönünde devam eden çabalarımızın bir parçasıdır.” ifadelerini kullandı.

Shark Fin ürününe ek olarak Bitget, anapara garantili olmayan ve iki farklı kripto paradan kâr almayı içeren İkili Yatırım finansal ürününü başlattı Bu ürün, piyasa fiyatının kullanıcının hedef fiyatına ulaşması ve/veya bu fiyatı aşması koşuluyla, kullanıcıların kripto paraları düşük bir fiyattan almasına ve/veya uzlaşma tarihinde ve önceden belirlenmiş bir fiyattan yüksek bir fiyattan satmasına olanak tanır.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl