Bitget, sıradaki Launchpad projesini açıkladı: GoSleep (ZZZ)

Bitget sponsorluğunda

Önde gelen kripto para borsalarından Bitget, Arbitrum’da yer alan önde gelen Web3 uyku ve sağlıklı yaşam ödül uygulaması GoSleep’i (ZZZ) launchpad’de satışa sunacak. ZZZ token için launchpad biletleri 17 Nisan’da tahsis edilecek ve yatırma dönemi 10 Nisan’da başlayacak. Bu launchpad turunda Bitget, daha fazla katılımcının dağıtımdan faydalanabilmesi için adil fırsatlar sağlamak üzere günışığı havuzunu tanıttı.

Bitget, Launchpad’i ilk olarak Şubat 2022’de tanıttı ve listelendikleri ilk haftada yüzde 14 bin 950’ye varan fiyat artışıyla sekiz erken aşama proje başlattı. Daha önce Launchpad’de REVO, BBO ve HALO yer almış ve kullanıcılara özenle seçilmiş en parlak projeler için token ön satışlarına katılma fırsatı sunulmuştu.

GoSleep, kullanıcılara uyku izleme araçları ve uyku düzenleri hakkında kişiselleştirilmiş tavsiyeler sunarak sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeleri için onları motive etmeyi ve böylece kademeli olarak sağlıklı uyku alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. GoSleep şubat ayının başlarında, Foresight Ventures liderliğinde ve CCC Capital, Amber Group, SevenX Ventures, KuCoin Ventures ve Gate Labs’in katılımıyla 2 milyon dolar tutarında fon sağlamıştı.

10-17 Nisan arasında 300 USDT yatıran Bitget kullanıcıları uygun olacak

Launchpad’e kaydolan ve 10-17 Nisan tarihleri arasında, yatırma süresi içinde en az 300 USDT yatıran Bitget kullanıcıları, Launchpad’de bilet tahsisi için uygun olacak. Son dağıtım, kullanıcının tüm katılımcı kullanıcılardan gelen net yatırma oranına göre belirlenecek ve toplam Launchpad bilet sayısı bağlamına uygun olacak. Birden az bilet tahsis edilen kullanıcılar, bunun yerine 200.000 ZZZ token ile günışığı havuzundan pay alabilecekler.

Bitget Yöneticisi Gracy Chen  konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 “Launchpad’in yeni turunda GoSleep ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Launchpad’imiz geçmişte muazzam bir başarı elde etti ve önceki turlara 100 bin kadar kullanıcı katıldı. Günışığı havuzunun devreye girmesiyle, dağıtım almak için daha fazla katılımcıyı dahil edebiliyoruz ve tüm katılımcı kullanıcılar için adil ve eşit bir fırsat yaratıyoruz. Kullanıcılarımıza kripto sektöründeki en parlak ve gelecek vaat eden projelere erişim sunmaya kararlıyız ve tüm kullanıcılarımız için sağlam ve gelişen bir ekosistem oluşturma çabalarımızı sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl