Bitget sınırlı bir süre için Spot Copy Trader’lar alıyor: 1.000 BGB ödül

Önde gelen kripto para borsası Bitget, Bitget Spot Copy Trade’in açılışını kutlamak için başarılı Spot Copy Trader’ları aradığını duyurdu. Borsanın web sitesinden yaptığı duyuruda Spot Copy Trader olmak için gerekenler, şartlar ve koşullar açıklandı.

Bitget sponsorluğunda

Kripto para borsası Bitget, Spot Copy Trade’in açılışını kutlamak için iyi ve en başarılı Spot Copy Trader’ları aradığını bildirdi.

1.000 BGB ödül kazanma şansı

Bitget’in web sitesinden yaptığı açıklamaya göre, etkinlik sırasında, Spot Copy Trader olmak için başvuran ve onay alan kullanıcılar, BGB kilitlemeden avantajlı bir kar paylaşım oranı için işlem stratejilerini paylaşabiliyor. Borsa ayrıca sınırlı bir süre için 1.000 BGB ödülünün de olduğunu kaydetti.

Etkinlik süresinin ile 3 Mart 2023 ila 31 Mart 2023 tarihleri arasında olacağı bildirildi.

Verilecek iki ödüle ilişkin ayrıntılar da şu şekilde paylaşıldı:

  • Ödül 1: BGB kilitlemeden yüzde 6 kâr paylaşım oranıEtkinlik sırasında, Spot Copy Trader olmak için başvuran, onay alan ve en az 10 takipçisi olan kullanıcılar, 2.000 BGB kilitlemeden yüzde 6 kâr paylaşım oranından yararlanabilecek. (30 gün ile sınırlı).
  • Ödül 2: Sınırlı süreli 1.000 BGB ödülü ve 1.000 takipçi sınırıEtkinlik sırasında, Spot Copy Trader olmak için başvuran, onay alan ve 30 gün içinde en az 100 takipçiye sahip olan kullanıcılar 1.000 BGB ödül talep edebilecek. Eğer 500 takipçiye ulaşırlarsa, takipçi limitleri 1.000 takipçiye yükseltilecek.

Katılmak için şimdi kaydolun.

Spot Copy Trader olmak için neler gerekiyor?

Bitget borsası, Spot Copy Trader olmak için, başvuru sırasında açık vadeli işlem veya spot emir olmaması, başvuru sırasında takip edilen bir trader olmaması ve başvuru sırasında kullanılan bir strateji olmaması gerektiğini bildirdi.

Şartlar ve koşullar:

  1. Yalnızca etkinlik sayfasına belirli bir bölgelerden kaydolan kullanıcılar ödül almaya hak kazanıyor,
  2. Kullanıcıların kaydolmak için ana hesaplarını kullanmaları gerekiyor,
  3. Aynı türde birden fazla etkinliğe katılan kullanıcılar, etkinliklerden yalnızca birinden ödül kazanacak,
  4. Ödül 1 için geçerlilik süresi 30 gün. Bir kullanıcının işlemleri daha önce kopyalandıysa ve BGB kilitleme içeriyorsa, etkinlik için uygun olmayacak. Bir trader daha yüksek bir kâr paylaşım oranı kazanmak istiyorsa, orijinal kar paylaşım kurallarına uyması gerekiyor.
  5. Etkinliğe kaydolurken talimatların takip edilmesi gerekiyor. Katılımcıların birden fazla hesap kullanarak veya diğer hileli davranışlarda bulunarak kötü niyetli eylemlerden kazanç elde etmeleri yasak. Bitget, bu tür kullanıcıları etkinliğe katılmaktan diskalifiye etme hakkına sahip.
  6. Bitget, önceden bildirimde bulunmaksızın etkinliği düzenlemek, değiştirmek veya iptal etmek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Şartlar ve Koşulların nihai yorumu hakkını saklı tutuyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl