Bitget, Web3 Hub Davos’un “Innovation Tuesday” etkinliğine ev sahipliği yapacak

Dünyanın önde gelen kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, Web3 Hub Davos’ta Innovation Tuesday etkinliğine ev sahipliği yapmak üzere CV Labs ile yaptığı iş birliğini duyurdu. 15-18 Ocak tarihleri arasında Davos’ta gerçekleşecek olan Web3 Hub, Web3 alanının önemini ve blokzincir teknolojisinin sektörler üzerindeki etkisini tartışmak üzere dünyanın en iyilerini bir araya getirecek.

Bitget, Web3 Hub Davos etkinliğinin Innovation Tuesday etkinliğine ev sahipliği yapacak ve sektör paydaşlarının, tüm bireyler için daha fazla finansal katılımı teşvik etmek için blokzincir teknolojisinin gücünden nasıl yararlanabileceğine odaklanan özel bir oturum düzenleyecek. Merakla beklenen etkinlik, dünya genelinde finansal kapsayıcılık, toplumsal cinsiyet eşitliği ve Web3 teknolojilerinin dönüştürücü gücünü sunacak.

Web3 Hub Davos, blok zinciri ve Web3 endüstrisinin önde gelen paydaşları için çok önemli bir küresel buluşma noktası olarak biliniyor. Tartışmalar ve iş birliği için önemli bir platform olarak konumlandırılan bu etkinlik, küresel blok zinciri ekosisteminin beslenmesinde ve ilerlemesinde ayrılmaz bir rol oynayan ve blok zinciri teknolojisinin ön saflarına taşıyan blok zinciri girişim sermayesi şirketi CV VC’nin uluslararası alanda tanınmış ekosistem kurucusu CV Labs tarafından düzenleniyor.

Web3 Hub Davos, Web3 endüstrisinin dönüştürücü etkisine ilişkin tartışmaları ve içgörüleri hızlandırmayı amaçlayan özel bir etkinlik. Dört gün sürecek etkinlik, blok zinciri teknolojisinin çeşitli sektörler, ekonomiler ve toplumlar üzerindeki etkisine ilişkin tartışmalar konuşulacak.

Bitget Yöneticisi Gracy Chen etkinliğin önemi hakkında şöyle konuştu:

“Web3 Hub Davos, önemli tartışmalar, profesyonel iş bağlantıları fırsatları ve Web3’ün dönüştürücü etkisine ilişkin paha biçilmez içgörüler sağlamayı amaçlıyor. Blok zinciri teknolojisi çeşitli sektörleri dönüştürdükçe ve kripto ana akım haline geldikçe, geleneksel finans ve yenilikçi finans sektörleri arasında görüşmelere ihtiyaç duyuluyor. Bitget olarak, inovasyonun daha kapsayıcı bir yaklaşımla nasıl geliştirilebileceğine ilişkin bu önemli tartışmaları yönlendirmeye kararlıyız. Bu buluşmada ev sahipliği yapmaktan ve Web3 dünyasının gücüyle eşitlikçi bir geleceğe yön verme konusundaki tartışmalara yardımcı olmaktan onur duyuyoruz.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl