Lider güvenlik şirketi BitGo’dan MPAY Token’a destek

Dijital para yönetimi ve dijital finansal varlık hizmetler şirketi BitGo, küresel olarak büyüyen ve kullanıcı ağını genişleten MenaPay’in MPAY sembolüyle dünyada işlem gören kripto parası MPAY Token’ı desteklemeye başladı.

Palo Alto destekli, California merkezli bir şirket olan BitGo, Bitcoin, Ethereum, Tron gibi piyasa değeri yüksek olan kripto paralar için çoklu imzalara sahip cüzdan hizmetleri sunuyor. Bitcoin işlemlerinin yüzde 20’den fazlasının gerçekleştirilmesini sağlayan BitGo, saklama, takas ve uzlaşma ortaklığı, işletme cüzdanı gibi hizmetlerini MPAY Token için de sağlayacak.

MPAY Token’ler BitGo’da depolanıyor

Küresel alanda lider bir güvenlik şirketi olarak görülen BitGo, özellikle kurumsal yatırımcılar için güvenli, uyumlu ve şeffaf çözümler sunuyor. Dünyanın farklı coğrafyalarında banka kullanmayan kişilerin dijital ekonomi ile buluşması için başarılı projeler geliştiren MenaPay ile BitGo arasında yapılan anlaşmaya göre BitGo, MPAY Token için dijital varlık borsalarına saklama ve soğuk cüzdan hizmeti sağlayacak. Böylelikle yatırımcılar MPAY Token yatırımı yapmak istediklerinde, BitGo aracılığıyla yatırımları kurumsal düzeyde bir depolama ile güvence altına alınacak.

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kapsayan MENA Bölgesinin ilk blok zinciri (blockchain) tabanlı mobil ödeme sistemi MenaPay, hem Türkiye’de hem de küresel ölçekte farklı projeler ve işbirlikleri yapıyor. Yatırımcılara hem güvenlik hem de uyumluluk açısından çözümler sunmak için iş birliklerine önem veren şirket portföyünü BitGo ile farklı bir alanda daha genişletiyor.

MenaPay hakkında

MenaPay, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın (MENA) bölgesinde blokzinciri tabanlı ilk mobil ödeme uygulamasıdır. Banka kullanmayan kişilerin dijital ekonomiye katılmasına imkân vererek dijital dönüşümü destekleyen MenaPay, dijital ekonomide finansal erişilebilirliği arttırmayı ve hedef coğrafyasında en yaygın kullanılan birincil ödeme yöntemi olmayı amaçlamaktadır. MenaPay kullanıcılarına uygulama içi ödeme ve transfer işlemlerinde kullanılan değeri sabit kripto para MenaCash’i ve yatırım aracı olarak kullanılan ve 10 farklı küresel dijital varlık borsasında işlem gören MPAY Token’i sunar. Detaylı bilgi için https://www.menapay.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl