Fatih Otluoğlu, BitHero’nun CEO’su olarak atandı

Kripto dünyasına taze bir soluk kazandırmak amacıyla kurulan yeni bir kripto para borsası olan BitHero’da CEO’luk görevine Vodafone Türkiye’de pazarlama, strateji ve satış kanalları yönetimi alanlarında çeşitli üst düzey yönetici rollerinde bulunmuş olan Fatih Otluoğlu atandı.

Telekomünikasyon sektöründe uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip olan ve Vodafone Türkiye’de görev yaptığı süre boyunca başarılı iş sonuçlarıyla dikkat çeken Fatih Otluoğlu, bu kez BitHero’nun büyüme ve gelişme stratejilerine liderlik yapacak. 

Boğaziçi Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği Lisans ve aynı üniversitede İşletme Yüksek Lisans öğrenimi sonrasında kariyerine yönetim danışmanlığı alanında başlayan Fatih Otluoğlu, bu görevi sırasında stratejik yönetim ve yeniden yapılandırma alanlarında yurt içi ve yurt dışında çok sayıda projeye liderlik etti. Sonrasında Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinde çeşitli yönetim kademelerinde rol aldı. Kariyerine bir süre Almanya’da devam ettikten sonra 2012 yılında Vodafone Türkiye’ye geçti. Burada Strateji Planlama ve İş Geliştirme Direktörlüğü, Pazarlama Direktörlüğü, Ticari Pazarlama ve Cihaz Operasyonları Direktörlüğü görevlerinde bulunan Otluoğlu; 10 yıl boyunca çeşitli ölçekteki büyüme ve pazarlama projelerine liderlik etti. Fatih Otluoğlu, Ocak 2024 itibariyle kripto para sektörünün yeni yüzü BitHero’nun CEO’su olarak göreve başladı.

Fatih Otluoğlu, “BitHero gibi yeni ve dinamik bir şirketin CEO’su olarak görev almaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kripto para alım satım deneyimini kolaylaştırdığımız BitHero’da herkesin bu teknolojiye rahatça erişmesini ve işlem yapabilmesini istiyoruz. Sunduğumuz deneyimle de kripto paralarla yeni tanışan, ilk kez işlem yapan kullanıcılara da bir rehber niteliğinde yaklaşıyoruz. Üyelik süreçlerinden al-sat işlemlerine kadar her aşamayı daha da kolay hale getirdik. 7/24 canlı desteğimiz, güçlü finansal yapımız ve güvenilir teknolojik altyapımızla, büyüyen kripto varlık dünyasında kullanıcıların beklentilerini uçtan uca en iyi çözümlerle karşılamak üzere yola çıktık” şeklinde konuştu.

Kripto dünyasıyla yeni tanışan kullanıcılara rehberlik yapmak ve her an yanlarında olmak, deneyimli kullanıcılara ise güvenilir bir platformda hız kazandırmak için yola çıkan BitHero; BtcTurk’ten teknoloji, müşteri hizmetleri ve altyapı desteği alıyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl