Türkiye’nin en hızlı ve hesaplı borsası Bithesap ve Investing.com arasında iş birliği

Bithesap ve Investing.com arasındaki iş birliği ile Bithesap'taki BTC/TL fiyatını Investing.com'da yer alan gelişmiş grafikler ve indikatörlerle anlık olarak takip etmek artık mümkün.

Londra’da geliştirilen ve Türkiye’de faaliyet gösteren kripto para borsası Bithesap.com ve dünyanın en büyük finans sitelerinden Investing.com arasında yapılan iş birliği ile Bithesap‘ta belirlenen Bitcoin/Türk Lirası fiyatını Investing.com üzerinde grafiklerle anlık olarak takip etmek artık mümkün.

İş birliği sayesinde Bithesap’ın Bitcoin/Türk Lirası (BTC/TRY) paritesi üzerinden hesaplanan hareketli ortalamalar, teknik indikatörler ve pivot noktalarının yanı sıra Investing.com’un gelişmiş grafik analiz araçları da Bithesap’ta yer alan TL fiyatı üzerinden çalışacak.

Türkiye’de faaliyetlerine başladığından beri hızlı bir şekilde büyüyen ve işlem hacimleri her geçen gün artan Bithesap, kullanıcılarına düşük komisyonlarla Türk Lirası ile Bitcoin alım-satım imkanı sunuyor.

Öte yandan Bithesap’ın en dikkat çekici yönlerinden biri, global Bitcoin yatırımcılarıyla Türk yatırımcıları buluşturduğu için Bitcoin fiyatındaki hızlı iniş çıkışların BTC/TL paritesi ile de bir Türk borsasında yakalanabilmesine olanak tanıması.

Bithesap’ı detaylı bir şekilde incelemek için Bithesap.com‘u ziyaret edin.


Sorumluluk reddi: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Her kullanıcı, kararları üzerinde sorumluluk sahibidir ve herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmasını yapmalıdır. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl