BitMart’tan bol ödüllü Dünya Trading Şampiyonlar Ligi yarışması!

BitMart sponsorluğunda

Kripto para borsası BitMart’ın Dünya Trading Şampiyonlar Ligi Yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden farklı ve cazip ödüllerin verildiği yarışma 24 Ekim 2022’de Türkiye saatiyle 03.00’te sona eriyor.

Yarışmaya katılabilmek için vadeli işlem cüzdanınızda 300 USDT veya daha fazlasına sahip olmanız ve yarışma sırasında, katılan tüm kullanıcıların ödüle hak kazanabilmeleri için en az 50.000 USDT işlem hacmine ulaşması gerekiyor.

BitMart’ın fırsatlarla dolu yarışmasında birinciye 10,000 USDT, ikinciye 5,000 USDT, üçüncüye ise 2,500 USDT ödül verilecek. Ayrıca, 4 ila 10. sıralamalar arasında yer alanlar 200 USDT, 11 ila 21. sıralamalar arasında yer alanlar ise 100 USDT kazanabilecek.

Şans Ödülü olan iPhone 14 Pro ise yarışma sona erdikten sonra işlem hacmine ve aktivitelere göre rastgele bir kullanıcıya gidecek.

Lige şimdi katılın, ödülleri kaçırmayın!

Bu arada, Popüler KOL Ödülleri’nde ise partner olarak katılım sağlamak gerekiyor. Kullanıcı bir KOL tavsiyesi olarak katıldığı ve rekabet işlem hacmine sahip olduğu sürece, her biri 10 USDT hediye ödül kazanacak.

Kurallar:

Yarışmaya katılabilmek için vadeli işlem cüzdanınızda 300 USDT veya daha fazlasına sahip olmanız gerekir. Yarışma sırasında, katılan tüm kullanıcıların ödüle hak kazanabilmeleri için en az 50.000 USDT işlem hacmine ulaşması gerekir.

Uygun vadeli işlem türü olarak, USDT Teminatlı vadeli işlemler kabul ediliyor.

Kâr/Zarar oranı, ilk net değer ile toplam mevduat toplamının kâra oranının yüzde 100’ü olarak hesaplanıyor. Tüm hesaplamalar USDT marjlı vadeli işlemlerle sınırlı. Vadeli işlem bonusu ile yapılan işlemler K/Z oranına dahil edilmeyecek.

Ödüller, yarışma sona erdikten sonra 7 iş günü içinde BitMart hesaplarına dağıtılacak ve doğrudan çekilebilecek.
Ödüller, Kâr/Zarar oranı sıralamasına dayalı olacak.

Popüler KOL Ödülleri

KOL & Kullanıcı; kullanıcı KOL yönlendirmesi olarak katıldığı ve rekabet ticaret hacmi ≥ 20.000 USDT olduğu sürece her biri 10 USDT hediye alacak.

KOL olmak için şimdi başvurun!

Aşağıdaki durumlarda katılımcılar ödül kazanamazlar

  1. USDT marjlı vadeli işlemlerin işlem hacmi, yarışma ödülü için 50.000 USDT’den az, tavsiye ödülü için 20.000 USDT’den az olması,
  2. Kayıt için aynı IP adresine sahip birden fazla hesap oluşturmak,
  3. Piyasa manipülasyonu yapmak,
  4. API veya botlarla işlem yapmak.

BitMart ile ilgili daha fazla bilgi ve kampanya duyuruları için topluluk kanallarına katılın:

Twitter: https://twitter.com/BitmartTurkish
Telegram Grubu: https://t.me/BitmartTurkish
Telegram Kanalı: https://t.me/Bitmarttur

Sorumluluk reddi

  1. Kripto varlık ticareti, yatırımcılar için kazanç veya kayıplarla sonuçlanabilir. KOL tarafından sağlanan piyasa analizi ve işlem ipuçları, BitMart’ın görüşlerinin göstergesi değildir.
  2. BitMart herhangi bir ticari kâr veya zarardan sorumlu değildir.
  3. BitMart, yarışma sırasında herhangi bir uygunsuz, sahte veya suistimal edici faaliyetlerde bulunursa (para aklama, sahte hacim, birden fazla hesap kullanarak katılım, piyasa manipülasyonu vb.) bir kullanıcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  4. BitMart, etkinlik kurallarını yorumlama hakkını saklı tutar. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçin.
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl