BitMart’tan 30 Ağustos kampanyası: 5000$ ödül ve MacBook Pro 13″ şansı

BitMart’ta Futures İşlem Yap, 5000$ Paylaş ve MacBook Pro 13” Kazanma Şansı Yakala!

BitMart sponsorluğunda

Kripto para borsası BitMart, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, BitMart Futures platformunda işlem yapan kullanıcılar, 5 bin dolarlık ödülü paylaşacak ve ayrıca MacBook Pro 13″ kazanma şansı yakalayacaklar.

Kampanya tarihleri içerisinde BitMart’a ilk defa üye olup Futures platformunda 500 dolar ve üzeri işlem hacmine ulaşan hesap sahipleri 20 USDT’lik işlem bonusu kazanacak. Belirtilen tarihlerde Futures platformu üzerinde toplamda 5000 dolar ve üzeri işlem hacmi yapan bir şanslı kullanıcı ise MacBook Pro 13″ sahibi olacak.

Kampanya tarihleri: 30 Ağustos – 7 Eylül

Nasıl katılım sağlanır?

 1. Bu sayfa üzerinden yeni bir BitMart hesabı oluştur.
 2. Gelişmiş kimlik doğrulama adımını tamamla.
 3. Kampanya katılım formunu doldur.
 4. İlk futures işlemini gerçekleştir.

Kurallar:

 • 20$ değerinde işlem bonusu kazanabilmek için kullanıcıların kampanya tarihlerinde BitMart’a yeni üye olup kimlik doğrulama adımlarını tamamlamaları ve 500$ veya üzeri vadeli işlem hacmi yapmaları gerekmektedir.
 • MacBook Pro 13″ kazanma şansı yakalamak için kullanıcıların kampanya tarihleri içerisinde 5000$ vadeli işlem hacmi yapması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım için gerekli işlem hacmi tek seferde veya kümülatif olarak yapılabilir.
 • Kampanyaya katılabilmek için kullanıcıların katılım formunu doldurması gerekmektedir
 • 20$ işlem bonusu ilk 250 katılımcı ile sınırlıdır.
 • MacBook Pro 13” kazanma şansı için tüm eski ve yeni kullanıcılar kampanya tarihleri içerisinde belirtilen vadeli işlemler hacmini yapıp katılabilir.
 • İşlem bonusu ödülleri kampanya bitiminden sonra 14 iş günü içerisinde kazananların BitMart futures hesaplarına gönderilecektir.
 • MacBook Air 13” ise kampanya bitiminden sonra 30 iş günü içerisinde kazanın belirtmiş olduğu adrese teslim edilecektir.
 • BitMart; etkinlik süresince ekstra ödül/trade ödülü elde etmek amacıyla toplu hesap kaydı ve yasalara aykırı, sahtekârlık içeren veya zarar verici amaçlar güden diğer her türlü eylem dâhil olmak üzere dürüst olmayan ya da kötüye kullanım içeren eylemlerde bulunan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 • BitMart, bu etkinliğin hüküm ve koşullarını nihai olarak yorumlama hakkını saklı tutar. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Sorumluluk reddi:

Kripto para birimleri, yüksek büyüme potansiyeline rağmen yüksek piyasa riski ve oynaklığına maruz kalmaktadır. Kullanıcılara araştırmalarını iyi yapmaları ve tüm risklerin kendilerine ait olduğunu bilerek yatırım yapmaları şiddetle tavsiye edilir. BitMart, yalnızca yüksek kaliteli varlıkları listelemek için elinden geleni yapmaktadır, ancak yatırım kayıplarınızdan sorumlu değildir ve olmayacaktır.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl