Blockchain tabanlı ödül platformu BitRewards, beyaz liste satışını yarın başlatıyor

Blockchain teknolojisi tabanlı ödül ve sadakat yazılımı şirketi BitRewards, beyaz liste satışını 9 Nisan'da başlatıyor.

Blockchain teknolojisi tabanlı ödül ve sadakat yazılımı şirketi BitRewards, beyaz liste satışını 9 Nisan’da başlatıyor.

BitRewards, hem satıcılar hem de alışveriş yapanlar için yapay zeka ile desteklenen bir premium ödül platformu sunuyor.

Platform, küçük-orta ölçekli e-ticaret işletmeleri için kullanıcı ödülleri ve sadakat alanında başarılı bir şekilde çalışan bir ürüne dayanıyor. 5 yılı aşkın bir süredir ürün geliştirme sürecinde yer alan ekip işini iyi bilen ve motivasyonel pazarlama çözümlerinde büyük bir uzmanlığa sahip kişilerden oluşuyor.

BitRewards ile satıcılar, kullanıcılarını sistemde ödüllendirmek için kendi puanlarını veya BIT token’lerini yayınlayabilir. Beğeniler, paylaşımlar vb. gibi herhangi bir özel eylemi kripto ile ödüllendirmeyi seçebilirler. Platform, sağlam bir sadakat yönetim sistemi için gereken tüm altyapıyı sağlıyor: Tüm popüler çevrimiçi işlem platformları (OpenCart, Shopify, Magento vb.) için modüller veya eklentiler, müşteriler için cüzdanlar, mobil uygulamak ve tarayıcılar için uzantılar.

Blockchain teknolojisiyle merkezi olmayan ödül yönetimi, platformu benzersiz kılıyor ve tüm platform üyeleriyle müşterilerine harika bir değer sunuyor.

Müşterilerin ödülleri, farklı satıcılardan gelen BIT token’leri şeklinde bir BitRewards ağının tamamına bağlı müşteri hesabında toplanıyor. Token’ler, BitRewards ağındaki herhangi bir satıcıyla kullanılabilir ve ağın ortakları, hizmet veya ürünlerini BIT token sahiplerine ek bonuslar ve indirimlerle cazip kılabilir. BitRewards, hem satıcılara hem de alıcılara değer getirmenin yanı sıra büyük bir teknolojik gelişmeyi de temsil ediyor.

Tavsiye sistemi, özel ürün/hizmet önerileriyle insanları satın almaya daha fazla teşvik ettiğinden sadakat programının önemli bir parçası. Çok miktarda veri olmaksızın sağlam bir tavsiye sistemi kurmak neredeyse imkansız ve bu KOBİ’ler için problem. Bu nedenle BitRewards, ilk merkezsiz tavsiye sistemini ekosistemde geliştiriyor ve yerleştiriyor -BitRecommendations.

Sadakatin geleceği, satıcıların ve kullanıcıların kripto cüzdanları ile tam işlevli ölçeklenebilir ödül ve sadakat platformu, BitRewards’ın sadakat programına bağlı olarak 2018 yılının 2. çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Çalışmaların çoğu, ortaklarla entegrasyonlara ve güvenli akıllı sözleşmelerin dağıtılmasına adanmış olacak.

Şu anda BitRewards, 3 milyon doları başarıyla topladı. BIT token’leri için talep fazla olduğundan ekip beyaz listeyi de açmaya karar verdi. Kayıt şimdi açık ve beyaz liste satışı 9 Nisan’da başlayacak. BIT token’lerinin toplam hacmi 2 milyar BIT’e kadar çıkacak.

BitRewards’la ilgili ek ayrıntılar, projenin resmi internet sitesi olan bitrewards.network üzerinde yer alıyor. Projeyle ilgili herhangi bir soru için Telegram kanalına katılın: t.me/bitrewards


Sorumluluk reddi: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl