Bitsgap’den büyük eylül güncellemesi: Türkçe dil seçeneği geldi

Bitsgap sponsorluğunda

Bitcoin işlemlerinde ilk 3’te yer alan kripto para işlem ve otomasyon platformu Bitsgap, en son güncellemelerini duyurdu.

Bitsgap bu ay içerisinde, web sitesinde Türkçe dilini, tamamen işlevsel bir web uygulamasını, 27 göstergeden elde edilen verileri, yıllık abonelik planını ve Binance Fast API Connect’i tanıttı.

Daha fazla dil ve yeni abonelik planı

Bitsgap, farklı ülkelerdeki kitlesini genişletmeye ve onlara en uygun kripto ticareti deneyimini sunmak adına ürünlerine fazla dil eklemeye devam ediyor.

Bitsgap web sitesinde yer alan 9 dilden en yenisi Türkçe. Türkiye’de kripto para birimlerinin popülaritesindeki hızlı artış sebebiyle Bitsgap platformunda artık kullanıcılar Türkçe dilinde yatırımlar hakkında bilgiler elde edebilecek.

Bitsgap ayrıca, tüm sınıf seviyelerinde önceki 6 aylık planın yerine yeni bir yıllık abonelik planı sundu.

Temel, İleri ve Profesyonel olmak üzere sunulan aboneliklerde yüzde 20 indirim kazanılıyor. Yani 12 aylık bir abonelik satın alındığında 2 aylık tam Bitsgap’e ücretsiz sahip olunabiliyor.

Web uygulaması, teknik widget ve hızlı bağlantı

Mobil ve masaüstü için yeni Bitsgap web uygulaması ile platforma tek bir tıklama ile erişim sağlanabiliyor. Platform son derece hızlı ve önceki “web-dostu” ile aynı özelliklere sahip. Tüm platform güncellemeleri anında uygulamada mevcut hale geliyor, böylelikle her zaman en son sürüme sahip olunabiliyor.

Bitsgap ayrıca doğru yatırım kararı verebilmeye yardımcı olmak için bir de Teknik Özet (Technicals) aracını eklediğini de belirtiyor. Bu analiz aracı en popüler 27 göstergeyi bir araya getiriyor ve bunların Alış/Satış sonuçlarını sezgisel bir “gösterge” widget’ında gösteriyor. ‘Technicals’ ile yatırım stratejileri farklı zaman dilimlerinde de kontrol edilebiliyor.

Güncellemedeki son yeni özellik ise Binance Fast Connect. Bitsgap’teki en son API ve güvenlik yöntemleri kullanılarak Binance API anahtarının her 90 günde bir yenilenmesine artık gerek kalmıyor. Binance’i platforma eklerken ‘Fast Connect’i seçmek ve borsa tarafında bağlantıyı doğrulamak yeterli oluyor.

Güncellemeler Bitsgap’in otomatik kripto işlemleri için en zengin özelliklere sahip ve güçlü platformlardan biri olduğunu gösteriyor. API’ye bağlanmak daha hızlı olurken, Teknik Özet kullanıcıların alım satım kararları almasına yardımcı oluyor ve web uygulaması sayesinde platforma erişim daha basit ve hızlı hale geliyor.

12 aylık plana geçmek, kullanıcıların üründen daha fazla verim sağlarken tasarruf etmelerine de imkân sağlıyor. Türkçe erişebilirlik de Türkiye’deki kripto yatırımcılarına Bitsgap platformunun faydaları hakkında her şeyi öğrenme fırsatı veriyor.

Bitsgap’in 7 Günlük Ücretsiz Deneme programına göz atmak için tıklayın.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl