Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

En eski dijital para birimi borsalarından Bitstamp, önümüzdeki hafta Ether’i listeleyecek

Avrupalı dijital para birimi borsası Bitstamp, önümüzdeki haftadan itibaren Ether’de al-sat işlemlerini açma kararı aldı. 1 Ekim’e kadar tüm işlemler ücretsiz 17 Ağustos tarihiyle birlikte başlayacak olan Ether al-sat işlemleri, Dolar, Euro ve Bitcoin‘le gerçekleştirilebilecek. Borsa, 1 Ekim’e kadar Ether ve bu para birimleri arasında yapılacak olan işlemler için komisyon almayacak. Yıl sonuna kadar da çeşitli indirimler sunmaya devam edecek. 2011 yılında kurulan Bitstamp, dünyanın en eski dijital para birimi borsalarından biri. Coinmarketcap’in verilerine göre son 24 saatte sitede 62...

Avrupalı dijital para birimi borsası Bitstamp, önümüzdeki haftadan itibaren Ether’de al-sat işlemlerini açma kararı aldı.

1 Ekim’e kadar tüm işlemler ücretsiz

17 Ağustos tarihiyle birlikte başlayacak olan Ether al-sat işlemleri, Dolar, Euro ve Bitcoin‘le gerçekleştirilebilecek. Borsa, 1 Ekim’e kadar Ether ve bu para birimleri arasında yapılacak olan işlemler için komisyon almayacak. Yıl sonuna kadar da çeşitli indirimler sunmaya devam edecek.

2011 yılında kurulan Bitstamp, dünyanın en eski dijital para birimi borsalarından biri. Coinmarketcap’in verilerine göre son 24 saatte sitede 62 milyon Dolar’lık işlem gerçekleştirildi.

Bitstamp’ın Ether listeleme kararının Ether’in değerinde yukarı yönlü bir yükselişi de beraberinde getireceği öngörülüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl