BitTorrent, Holo, WazirX: Bugün fiyat rekoru kıran 8 altcoin

grafik-trader-finans

Altcoin sezonu devam ederken bugün de birçok altcoin, çift, hatta üç haneli artışlar sağladı ve bunlardan bazıları önceki fiyat rekorunun ötesine geçti. Piyasa değeriyle en büyük ilk 100 içinde 8 altcoin, bugün yeni bir zirveye ulaştı.

BitTorrent (BTT) günlerdir artışını sürdürüyor. TRON ekosistemindeki kripto para, bugün 0.010 dolara ulaşarak önceki zirvenin ötesine geçti. BTT’nin son 24 saatteki fiyat performansı yüzde 40, üç aylık fiyat performansı ise yüzde 3 bin 200 oldu.

Solana (SOL), BTT’de de olduğu gibi dün de bu listedeydi. Kripto para, bugün 25.57 dolar ile yeni bir zirveye ulaştı. Son 24 saatte SOL, yüzde 20’nin üzerinde arttı ve üç aylık fiyat hareketi yüzde binin üzerine çıktı.

Holo (HOT), bugün neredeyse 0.03 doları gördü. Kripto paranın bir gün içindeki fiyat hareketi yüzde 30’u bulurken son üç aydaki tablo 3 bin 500.

Bugün fiyat rekoru kıran kripto paralar arasında Decred (DCR) de var. DCR, 188 dolar ile önceki zirvesini aştı ve üç ayda yüzde 300 büyüme kaydetti.

THORChain (RUNE), dünün ardından bugün de listede. Kripto para, 10.11 dolar ile yeni bir rekor seviyeye ulaştı. Son 24 saatte yüzde 13 artan RUNE, üç ay içinde yüzde 575 yükseldi.

WINk (WIN) de BTT gibi TRON ekosisteminde yer alıyor. Kripto para, bugün yüzde 100’e yakın artışla 0.00195 doları gördü. WIN, üç ayda yüzde 2 bin 800 büyüdü.

Helium (HNT), 18.50 dolara ulaştı ve önceki rekorunu bu fiyat seviyesi ile geride bıraktı. HNT’nin üç aydaki fiyat hareketi yüzde bin 300 oldu.

WazirX (WRX), güne damgasını vurdu. WRX’in gün içinde fiyat hareketi tam yüzde 350’ydi. Daha sonra düşüşe geçse de son tabloda üç aylık performans yaklaşık yüzde 6 bin.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl