Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

BitTorrent, Holochain, Kusama: Bugün rekor kıran 5 altcoin

grafik

Kripto para piyasası hareketli bir gün daha geçiriyor. Özellikle pek çok altcoin‘de çift haneli artışlar var. Bugün, bazı altcoin’ler, bu yükseliş trendinde fiyat rekorları kırdı.

Holochain (HOT), son 24 saate yaklaşık yüzde 40 artışla 0.011 doları gördü. Kripto para, son üç ayda ise yüzde 1730 oranında artış elde etti. Holochain’deki işlem hacminin önemli bir bölümü ise Türk yatırımcılardan geldi. Holo, geride kalan 24 saatte 1.3 milyar dolarlık bir işlem hacmine ulaşırken bunun yüzde 25’i Paribu’da gerçekleşti.

Bugün piyasa değeriyle en büyük ilk 100 içerisinde yer alıp rekor kıran bir başka altcoin de BitTorrent (BTT) oldu. BTT, yüzde 25’lik bir yükselişe 0.0041 dolara kadar çıktı. BTT, son üç ayda ise yüzde 1250 yükseldi.

Kusama (KSM) da bugün yeni zirve elde eden altcoin’lerden biriydi. Polkadot ekosistemindeki bir proje olan Kusama, bugün 500 doları aştı. Son 24 saatte yüzde 20’ye yakın değer kazanan KSM, son üç ayda da yaklaşık yüzde 900 arttı.

Son dönemin yıldızlarından Auidus (AUDIO), yeni bir günde daha yeni bir rekor kaydetti. Kripto para, son 24 saatte yüzde 50 artışla 3.9 doları gördü. AUDIO’nun üç aylık performansı ise yüzde 4000’i geçti.

İlk 100 içerisinde olup bugün bir rekor kıran son altcoin Arweave’ydi (AR). AR, yüzde 20’nin üstünde değer kazanarak 28 dolara ulaştı. AR’da üç aylık tablo ise yüzde 1100 seviyesinde.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl