Bittrex, uzun bir aradan sonra yeni müşterileri kabul etmeye başladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bittrex, uzun bir aradan sonra yeni kullanıcı kayıtlarını kabul etmeye başladığını duyurdu.

Seattle merkezli kripto para borsası Bittrex tekrardan yeni kullanıcı kayıtlarını kabul etmeye başladı. Bittrex’in bu duyurusuyla birlikte yaşanan yoğunluk nedeniyle kayıtlar geçici bir süre tekrar durduruldu.

Borsa tarafından yapılan açıklamada, “Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Yeni kullanıcılardan gelen büyük talep nedeniyle kayıtlar geçici olarak duraklatıldı. Gerekli düzeltmeleri yapmak ve kısa bir süre içinde kayıtları yeniden açmak için çalışıyoruz.” denildi.

Kayıtlar ilk olarak kapasitenin dolması sebebiyle Aralık ayında duraklatılmıştı ve yeni kullanıcılar birkaç ay boyunca bir bekleme listesine alınmışlardı. Tüm müşteriler kayıtlarını tamamlamak için kimlik doğrulama prosedürlerini tamamlamak zorunda kalacaklar.

Bittrex aynı zamanda yenilenmiş web sitesiyle gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip bir web sitesi de sunuyor.

Bittrex’in CEO’su Bill Shihara “Altyapımızı iyileştirmek ve sitemizi yenilemek için özenle çalıştıktan sonra bugün yeni kullanıcı kayıtlarını açtığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kullanıcılarımıza güvenilir bir platform ve üst düzey müşteri hizmeti sunmak bizim sorumluluğumuz.” ifadelerini kullandı.

Bu arada şirket ekibini eski Amazon, ABD Adalet Bakanlığı ve İç Güvenlik Bakanlığı’nın çalışanlarıyla genişletti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl