Bittrex, 9 kripto parayı daha kaldırıyor

ABD merkezli kripto para borsası Bittrex, çeşitli kripto paraları platformundan kaldırmaya devam ediyor.

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bittrex, 9 farklı kripto paranın 19 Temmuz’dan itibaren hem Bittrex.com he de Bittrex International’dan kaldırılacağını duyurdu.

Borsadan yapılan açıklamada bu kripto paraların CloakCoin (CLOAK), GridCoin (GRC), Bean Cash (BITB), BitSend (BSD), Dynamic (DYN), Kore (KORE), Sequence (SEQ), Syndicate (SYNX) ve TransferCoin (TX) olduğu belirtildi.

Syndicate (SYNX), Bittrex’ten liste dışı edilmesinin ardından yeni bir borsada listelenene kadar hiçbir borsada alınıp satılabilir olmayacak.

İlgili kripto paraların son 24 saatteki hacim verilerinin düşüklüğü göz önüne alındığında kaldırılma nedenlerinin hacimsizlik olduğu söylenebilir.

Borsa, geçtiğimiz günlerde de ArtByte (ABY), Diamond (DMD), Emercoin (EMC), Musicoin (MUSIC), Qwark (QWARK), SolarCoin (SLR), WhiteCoin (XWC) ve Zclassic’in (ZCL) 12 Temmuz’dan itibaren kaldırılacağını açıklamıştı.

CoinMarketCap’ten alınan veriler, ABD merkezli kripto para borsasında dünden bu yana 87 milyon dolarlık alım satım gerçekleştiğini gösteriyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl