Kripto para yönetim firması Bitwise: Bitcoin 80 bin doları geçebilir

Spot Bitcoin ETF başvurusu yapan şirketlerden olan Bitwise 2024 öngörülerini paylaştı. Şirket Bitcoin'in 80 bin doları aşacağını, Coinbase'in gelirlerinin 2 katına çıkacağını ve spot Bitcoin ETF'lerinin de toplu halde onaylanacağını öngördüğünü belirtti.

En hızlı büyüyen kripto para hizmet firmalarından biri olan Bitwise, yeni yıla yaklaştığımız şu dönemde 2024 tahminlerini açıkladığı bir değerlendirme raporu paylaştı.

“Bitcoin 80 bin dolar ile rekorunu tazeleyecek”

Bitcoin’in yeni yılda ATH seviyesine ulaşacağını ve 80 bin doların üzerinde fiyatlanacağını belirten firma, tahminlerini 10 maddede sıraladı:

*Bitcoin yeni rekorunu kıracak ve 80 bin dolarlık fiyatın üzerinde olacak.

*Spot Bitcoin ETF’leri toplu halde onaylanacak. Bu durum, tarihin en başarılı ETF başlangıcını yaşatacak.

*Coinbase’in gelirleri 2 katına çıkacak ve şirket Wall Street’in tahminlerini en az 10 kat geride bırakacak.

*Sabit coin’ler ile yapılan işlemler artacak. Burada hacim Visa’yı geçecek.

*Wall Street her geçen gün gerçek dünya varlıklarını tokenize etme yoluna giderken JPMorgan da bir fonu tokenize edecek ve onu zincir üstünde yatırıma açacak.

*Yatırımcıların kripto alanına akın etmesiyle birlikte Ethereum gelirleri 2 kattan fazla artacak ve 5 milyar doları aşacak.

*Taylor Swift, hayranlarıyla daha iyi etkileşim kurmak adına NFT koleksiyonu çıkaracak.

*Yapay zeka uygulamaları için yapılacak çevrim içi ödemelerde kripto paralar kullanılacak ve kripto, internetin yeni parası olacak.

*Kriptodaki yeni gelişme ve uygulamalarla birlikte tahmin piyasalarına 100 milyon dolardan fazla para girecek.

*Ethereum ağında yapılacak olan geliştirmelerle birlikte ortalama işlem ücreti 0.01 doların da altına inecek. Bu durum, ana akım kullanımın artmasını sağlayacak.

Bonus tahmin: 2024’ün sonu itibarıyla her 4 finansal danışmandan 1’i, müşteri portföylerine kripto paraları da dahil edecek”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

 1. Adalet ve Adalet Yanıtla

  80K ne ki?
  120K da olacak
  200K olacak.
  300K da olacaktır…
  Ama ne zaman?
  5 ay sonra 80K olacak diyebilen biri var mı?
  Veya 2024’ün sonunda 120K olacak diyebilen biri var mı?

 2. Yilmaz Yanıtla

  bitvise . nin bubsekilde bir haber sunmasi ve 80 k tahmini hem asırı sahlamcılık yansıtiyor aynı zaman da bana ortalama bie kripto yaririmcısından daha bilinçsiz olduğunu gösteriyor. neden : şu an fiyat 40 k 3 ay sanra halvingin x2 forluks3viyesinin olusumuylla kısa zaman da maliyetin x2 yaparak fiyati x2 yani 80k yapmasinin cok normal ve neredeyse en garanti fiyat dir.. yada soyle bir misal vereyim d3vlet kara yollari bakanlıği aciklama yapiyor d100 kodu ile belirtilen otobanlarin en az ve en fazla 3 şeritdir diye aciklama yapmasi gibi gereksiz ve genel insanlarin bildigi bişey yada tabelayi kacirdi ama şerit sayisindan d 100 de olduğunu cok basit matematik ve gorselligin e biran bile baksa anlayabikirlilik icerir .. yani bu haber in haber olmasi bitvase nin bana gore içibos basit olmasini çağrisirdi ..