Goldman Sachs CEO’su Blankfein’den yeni Bitcoin yorumu

Goldman Sachs’ın CEO’su Lloyd Blankfein, Bitcoin‘le ilgili yeni yorumlarda bulundu. Blankfein, Bitcoin’in yüksek volatilitesinin, bankanın bir Bitcoin stratejisi düşünmek için çok erken olduğu anlamına geldiğini söyledi. ‘Değer deposu ya da para birimi gibi hissettirmiyor’ Blankfein, geçtiğimiz gün Bloomberg ile gerçekleştirilen röportajda, “Günde yüzde 20 artan veya düşen bir şey kendisini bir para birimi ya da değer deposu gibi hissettirmiyor” dedi. ‘Likiditesinin azlığı volatilitesini artırıyor’ Blankfein’den bir gün önce Goldman Sachs’ın Emtia Araştırmaları Küresel Başkanı Jeff Currie de Bitcoin hakkında konuşmuştu....

Goldman Sachs’ın CEO’su Lloyd Blankfein, Bitcoin‘le ilgili yeni yorumlarda bulundu.

Blankfein, Bitcoin’in yüksek volatilitesinin, bankanın bir Bitcoin stratejisi düşünmek için çok erken olduğu anlamına geldiğini söyledi.

‘Değer deposu ya da para birimi gibi hissettirmiyor’

Blankfein, geçtiğimiz gün Bloomberg ile gerçekleştirilen röportajda, “Günde yüzde 20 artan veya düşen bir şey kendisini bir para birimi ya da değer deposu gibi hissettirmiyor” dedi.

‘Likiditesinin azlığı volatilitesini artırıyor’

Blankfein’den bir gün önce Goldman Sachs’ın Emtia Araştırmaları Küresel Başkanı Jeff Currie de Bitcoin hakkında konuşmuştu.

Currie, Bitcoin’in altına benzer bir emtia olduğunu ve likiditesinin az olmasının volatilitesini arttırdığını söylemişti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl