Block Earner’dan USDT ve PAXG’de bayrama özel sıfır komisyon

Blok zinciri tabanlı yeni nesil finans platformu Block Earner, bayram boyunca dijital altın PAXG ve dijital dolar USDT'de komisyonları sıfırladığını duyurdu.

Sponsorlu

Kullanıcıların zahmetsizce işlem yapabildiği yeni nesil fintech platformu Block Earner, bayrama özel sıfır komisyon kampanyasını duyurdu. Buna göre kullanıcılar, Türk Lirası ile dijital altın PAXG ve dijital dolar USDT işlemleri yapabilecek ve hiçbir ücret ödemeyecek.

Merkeziyetsiz finans sistemini (DeFi) herkes için erişilebilir kılan platform, Türkiye pazarında nispeten yeni olmasına rağmen sağladığı kolaylıklarla dikkat çekiyor.

Şirket, Aralık 2021’de ABD’li risk sermayesi şirketi Framework Ventures’ın liderlik ettiği ve Coinbase Ventures, DeFi Alliance, Longhash Ventures, Stani Kulechov ile Emin Gün Sirer’in katılım sağladığı tohum turunda 4.5 milyon dolar yatırım almıştı.

DeFi fırsatlarına zahmetsiz erişim, TL ile saniyeler içinde işlem

Kasım 2022’de Türkiye’de faaliyete başlayan Avustralya merkezli girişimin başarılı uygulamasıyla kullanıcılar, önde gelen blok zinciri tabanlı varlıklara ve uygulamalara direkt erişim sağlayabiliyor. Ayrıca platformda, tek tıkla kripto varlık alınıp satılabiliyor ve DeFi fırsatlarına zahmetsizce ulaşma imkânı sunuluyor. Türk Lirası ile işlem yapılabilen platforma saniyeler içinde Türk Lirası yatırılabiliyor.

Block Earner, kullanıcılarının varlıklarını her zaman güvende tutmayı hedefliyor. Platform, MASAK uyumlu olup, Fireblocks ile güvenliği sağlıyor. Fireblocks, ISO ve SOC2 Tip II sertifikalı bir dijital varlık saklama kuruluşu olup, milyarlarca doları korumak için endüstrinin en büyük kurumları tarafından kullanılan bir servis.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl