Blockchain and Beyond Summit 2022, yarın başlıyor

Sabancı Üniversitesi Blockchain ve Finans Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen ve birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı Blockchain and Beyond Summit, yarın başlıyor.

Uzmancoin’in ana medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlik, 28-29 Mayıs tarihlerinde Maslak 42 ESA Arena’da yapılacak, ücretsiz ve herkesin katılımına açık olacak.

Sınırlı sayıdaki kontenjanı kaçırmayın, etkinliğe ücretsiz katılın: https://bit.ly/BBSummit2022

Blockchain and Beyond’un konuşmacıları arasında Chainlink’in Avrupa/Türkiye Sorumlusu Elif Hilal Umucu, Yazar ve Paribu Danışma Kurulu Üyesi Turan Sert, RSK Temsilcisi Turgut Haspolat, Deneth CEO’su Doğa Özcan, dYdX Türkiye Lideri Doruk İşmen, Lytera’nın Kurucu Ortağı Baki Er, Denis Şener, Family DAO kurucusu Efe Bulduk, Avalanche İş Geliştirme Müdürü Aytunç Yıldızlı, FOTON Eco Kurucu Ortağı Can Arslan ve Uzmancoin Kurucu Ortağı Burak Köse ile Uzmancoin Büyüme ve Pazarlama Müdürü Bedri Keskin yer alıyor.

İki günlük zirvede, konuşmaların yanı sıra aktiviteler ve atölye çalışmaları da olacak. Eğlenceli fuaye alanıyla katılımcılarına keyifli bir hafta sonu yaşatmayı amaçlayan etkinlikte ikram stantlarına ek olarak F1 simülatörü, play-to-earn projelerin oyun stantları bulunacak.

Sunuculuğunu Melis Hazal Karagöz’ün üstlendiği Blockchain and Beyond Summit’in sponsorları ise Chainlink, Uzmancoin, FTX TR, HOTBIT, FOTON, MC Ventures, WOO Network ve Openpad.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl