Avrasya’nın en büyük Blockchain zirvesi 8-9 Ekim’de Tersane İstanbul’da!

“Avrasya Blockchain Zirvesi” (Eurasia Blockchain Summit) ile teknoloji ve finans dünyasının kalbi İstanbul’da atacak. Eurasia Blockchain ev sahipliğinde 8-9 Ekim tarihlerinde Tersane İstanbul’da gerçekleştirilecek zirve, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu’dan yaklaşık 5 bin katılımcıyı ağırlayacak. Endüstri liderlerini, şirketleri, yatırımcıları, blockchain meraklılarını, geliştiricileri ve girişimcileri ikinci kez İstanbul’da buluşturacak olan zirvede; Metaverse, Blockchain Ekosistemleri, NFT ve Web 3.0 konuları ele alınacak.

Dünyanın önde gelen isimleri zirvede konuşacak

Alanında bölgenin en büyük buluşmalarından biri olacak Avrasya Blockhain Zirvesi konuşmacıları arasında; Ava Labs Kurucusu Emin Gün Sirer, Açık Anahtarlı Şifreleme Konseptini keşfeden, Turing Ödülü Sahibi Amerikalı Şifrebilimci Whitfield Diffie, 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk, Tübitak BİLGEM Başkan Yardımcısı Sadullah Uzun, GoGlobal Kurucu Ortağı Esra Talu, Youth Holding CEO’su Emrah Kaya, Cryptic Labs CEO’su Bril Wang bulunuyor.

İlki 2019 yılında düzenlenen ve büyük ilgi göre Eurasia Blockchain Summit; 2000’den fazla katılımcı, 50’den fazla konuşmacı, 75’den fazla partner ve sektörde lider firmalara ev sahipliği yapmıştı.

Avrasya Blockchain Zirvesi’nin biletlerine, https://www.eurasiablockchain.com adresinden ulaşmak mümkün.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl