Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Blockchain.info’dan Bitcoin Cash müjdesi

Dünya çapında en çok kullanılan web cüzdanlardan biri olan Blockchain.info, 8 hafta içerisinde kullanıcılara Bitcoin Cash dağıtacağını açıkladı. Dün yapılan açıklamada, 1 Ağustos tarihinde Blockchain.info’daki cüzdanında Bitcoin bulunduran kullanıcılar, aynı oranda Bitcoin Cash sahibi olacak. Bazı şirketler, Bitcoin Cash’i 1 Ağustos’un ardından kullanıcılarına dağıtmaya başlarken bazıları ise Blockchain.info gibi daha temkinli davrandı. Son olarak Blockchain, geçen hafta Ethereum‘u da desteklemeye başladıklarını duyurmuştu.r En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dünya çapında en çok kullanılan web cüzdanlardan biri olan Blockchain.info, 8 hafta içerisinde kullanıcılara Bitcoin Cash dağıtacağını açıkladı.

Dün yapılan açıklamada, 1 Ağustos tarihinde Blockchain.info’daki cüzdanında Bitcoin bulunduran kullanıcılar, aynı oranda Bitcoin Cash sahibi olacak.

Bazı şirketler, Bitcoin Cash’i 1 Ağustos’un ardından kullanıcılarına dağıtmaya başlarken bazıları ise Blockchain.info gibi daha temkinli davrandı.

Son olarak Blockchain, geçen hafta Ethereum‘u da desteklemeye başladıklarını duyurmuştu.r

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl