Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Çin bankaları, sektörde devrim yaratacak Blockchain tabanlı bir sistem geliştirdi

Çin merkezli CITIC Bank ve Minsheng Bank, Blockchain tabanlı yeni bir kredi sistemi başlatacak. Bankacılık sektöründe devrim yaratacak BCLC adı verilen sistem, mesajları saniyeler içerisinde ileterek daha etkili kredi işlemleri vaat ediyor. Bu, Blockchain teknolojisiyle inşa edilen ilk akreditif sistemi olarak dikkat çekiyor. BCLC, geleneksel bankacılık sistemini optimize ederek akreditifleri açma, ödeme emirleri ve kabul mesajları gibi hizmetleri geliştiriyor. Zamandan ve masraflardan tasarruf Bankacılık sektöründe devrim yaratma yolunda adım adım ilerleyen BCLC, zaman ve teslimat maliyetlerini de önemli ölçüde azaltıyor....

Çin merkezli CITIC Bank ve Minsheng Bank, Blockchain tabanlı yeni bir kredi sistemi başlatacak.

Bankacılık sektöründe devrim yaratacak

BCLC adı verilen sistem, mesajları saniyeler içerisinde ileterek daha etkili kredi işlemleri vaat ediyor. Bu, Blockchain teknolojisiyle inşa edilen ilk akreditif sistemi olarak dikkat çekiyor.

BCLC, geleneksel bankacılık sistemini optimize ederek akreditifleri açma, ödeme emirleri ve kabul mesajları gibi hizmetleri geliştiriyor.

Zamandan ve masraflardan tasarruf

Bankacılık sektöründe devrim yaratma yolunda adım adım ilerleyen BCLC, zaman ve teslimat maliyetlerini de önemli ölçüde azaltıyor. Sistem, dolandırıcılık ve sistem hataları olasılığını ortadan kaldırıyor. Sektör, bu yeni sistemi kullanıcı deneyimi ve bankacılık operasyonlarında bir oyun değiştirici olarak görüyor.

CITIC ve Minsheng Bank ortaklığıyla yürütülen projenin ilk testlerinde oldukça olumlu sonuçlar alındı. Bu başarılı sonuçlardan sonra CITIC Bank yetkilileri, Blockchain tabanlı bu sistemde sunulan hizmetleri iyileştirmek için daha fazla çalışacaklarını ve teknolojiyi daha verimli hale getirebilmek için daha fazla araştırma-test yaparak uygulama alanını genişleteceklerini belirtti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl