Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Blockchain.com da NFL’e dahil oldu!

Geçtiğimiz günlerde Socios'un 13 Amerikan futbolu kulübüyle anlaşmasının ardından şimdi de bir başka kripto para platformu Blockchain.com, NFL takımlarından Dallas Cowboys ile ortaklık kurdu. Anlaşma çerçevesinde takımın birçok reklam kampanyası ve organizasyonlarında Blockchain.com markası yer alacak. Ayrıca Cowboys taraftarları, kulübün NFT'lerine de Blockchain.com üzerinden ulaşabilecekler.

Futbol, NBA, Formula 1 ve dövüş sanatları organizasyonu UFC’nin ardından kripto para şirketleri şimdi de ABD’nin en çok izlenen spor dalı olan Amerikan futboluna yöneldiler. Son olarak Socios’un 13 NFL takımıyla yaptığı anlaşmanın ardından şimdi de kripto para ve blokzincir firması Blockchain.com, NFL takımlarından Dallas Cowboys ile spornsorluk anlaşması imzaladı.

Blockchain.com CEO’su Peter Smith, yapılan imza töreninde Cowboys’u seçmelerinin sebebi olarak, kulübün uzun vadeli ortaklıklardan yana olması ve profesyonel spor dünyasındaki en güvenilir markalardan biri olmasını gösterdi.

Kulüp NFT’lerine de ulaşabilecekler

Blockchain.com’dan yapılan açıklamada ortaklığın, kapsamlı marka bilinci oluşturma, reklam, içerik ve etkinlikler içerdiği belirtildi. Cowboys taraftarları, takımın NFT’lerine de Blockchain.com cüzdanlarını kullanarak ulaşabilecekler.

Kripto reklamları Super Bowl’a damga vurmuştu

Hatırlanacağı üzere Şubat ayında, ABD’de adeta hayatı durduran NFL finali yani Super Bowl oynanmış ve maç öncesi, sonrası ve devre arası reklamlarına kripto para firmaları damga vurmuştu. ABD’nin en tanınmış kişileri de bu reklamlarda oynamışlardı.

Bilindiği üzere, NFL takımlarının kripto para şirketleriyle anlaşma yapması Mart ayından önce yasaktı ancak federasyon bu yasağı kaldırınca art arda reklam ve sponsorluk anlaşmaları yapılmaya başlanmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl