Blockchain Economy İstanbul Summit’ten öğrencilere büyük destek!

Kripto para ve Blockchain alanından dünyaca ünlü isimlerin konuşmacı olarak katılacağı Blockchain Economy İstanbul Summit, sınırlı bir süre için öğrencilere büyük bir destek sunuyor.

Türkiye’nin ve bölgenin en büyük Blockchain konferanslarından biri olacak olan Blockchain Economy İstanbul Summit, öğrencilere büyük bir fırsat ve destek sunuyor. Türkiye’de eğitim gören öğrenciler, sınırlı sayıda bilet ve sınırlı bir süre için standart fiyatı yaklaşık 1200 TL olan konferans biletlerini 200 TL’ye alabilecekler.

Konferansa kimler katılacak?

Konferansta konuşmacı olarak dünyanın Blockchain ve kripto para alanındaki en önemli isimleri hazır bulunacak. Wall Street analisti Tom Lee, ünlü milyarder Tim Draper, IOTA kurucusu Serguei Popov ve Liberland Başkanı Vit Jedlicka bunlardan bazıları. 20 Şubat’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan konferansa 40’ı aşkın ülkeden 5000’in üzerinde katılımcı bekleniyor. Öğrenciler ve diğer katılımcılar, konferans alanında ünlü konuşmacıların deneyim ve bilgi birikimlerinden yararlanma şansı ile 100’ü aşkın Blockchain şirketinin ürünlerini inceleme olanağına erişecekler.

Yalnızca sınırlı sayıda bilet ve sınırlı bir süre için geçerli olacak bu fırsattan yararlanmak için geç kalmayın: https://goo.gl/9oTT2v

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl