Bölgenin en büyük Blockchain konferansı Blockchain Economy 2020’nin hazırlıklarına başlandı

İstanbul, Şubat 2020’de bölgenin en büyük kripto para konferansının ikincisine ev sahipliği yapacak.

İstanbul, Şubat 2020’de bölgenin en büyük kripto para konferansının ikincisine ev sahipliği yapacak.

İlki 20 Şubat 2019’da gerçekleştirilen, Bitcoin tahminleriyle tanınan Wall Street analisti Tom Lee ve teknoloji milyarderi Tim Draper’ın ana konuşmacıları arasında olduğu Blockchain Economy Summit, 2020 yılında da Blockchain ve kripto para dünyasının uluslararası önemli isimleri, girişimcileri, yatırımcıları ve projelerini 2 gün boyunca bir araya getirecek.

Blockchain Economy Summit’te Türkiye, Avrupa, aynı zamanda Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerinden yatırımcı, girişimci ve Blockchain teknolojisiyle ilgili öğrenciler yenilikçi proje ve fikirler etrafında bir araya gelecek; alanında uzman profesyoneller ve mühendisler ile sektörün geleceği tartışılacak.

Konferansta bu yıl yine çok önemli isimler İstanbul’da buluşacak. 20 ülkeden, 3.000’den fazla katılımcının yer alacağı konferansın uluslararası konuşmacıları önümüzdeki günlerde açıklanacak. Tüm detaylı bilgi ve gelişmelere önümüzdeki günlerde konferansın web adresinde yer verilecek. Biletler, şimdiden erken dönem avantajıyla alınabiliyor.

Tarih: 20-21 Şubat 2020
Website: blockchaineconomy.istanbul


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl