İstanbul’da ilk kez düzenlenecek: Blockchain Economy’de ”İkili Vatandaşlık, Yatırım Yoluyla Vatandaşlık ve Global Vatandaşlık” konferansı

Bölgenin en kapsamlı kripto para konferansı Blockchain Economy ikili vatandaşlık, yatırım yoluyla vatandaşlık ve global vatandaşlık konularına da yer veriyor.

MENA ve Avrasya bölgesinin en geniş kapsamlı kripto para konferansının ikincisi “Blockchain Economy” ikili vatandaşlık, yatırım yoluyla vatandaşlık ve global vatandaşlık konularına da yer veriyor. Konferans aynı zamanda Türkiye’de ilk defa olarak dünya çapında vatandaşlık sunan hükümetler, şirketler ve kuruluşlara ev sahipliği yapacak; katılımcılarla bir araya getirecek.

Konferans bölgede yapılan tüm etkinliklerden farklı olarak katılımcılarına Citizenship Expo’da sınırlar ötesi vatandaşlık sunan ülkeleri daha fazla keşfetme adına katılımcılarına çeşitli fırsatlar sunuyor. Konferansta Global Citizenship adına sunulan avantajlar arasında:

  • Birçok ülkenin göçmenlik süreçleriyle ilgili detaylı bilgi edinme
  • Farklı ülkelerin vatandaşlık haklarını doğru bilgilerle karşılaştırma
  • Profesyonel rehberlik için danışmanlar ve hükümet yetkilileriyle ÜCRETSİZ danışmanlık
  • İş kurma, banka hesapları açma ve dünya çapında yatırım yapabilme
  • Bireysel gelirlerden vergi almayan ülkeleri keşfetme
  • Farklı diğer vergi modellerine sahip ülkeleri keşfetme
  • Tüm milletlere açık vatandaşlığı keşfetme
  • Çift pasaport sahibi kişilerle network yapabilme
  • Tüm dünyadaki çoklu yatırım planlarını karşılaştırma

Günümüzde 5 milyondan fazla göçmenin yaşadığı ve önemli bir kripto para topluluğunun bulunduğu Türkiye’de “ ikili vatandaşlık, yatırım yoluyla vatandaşlık ve global vatandaşlık ” konusu tüm bölgeden kitlelerin özel ilgisini çekiyor. Bununla birlikte, Türkiye şu anda 100,000’den fazla milyoner popülasyonuna ve 60,000’den fazla faaliyet gösteren yabancı yatırım şirketine sahiptir Dolayısıyla katılımcılar “Hangi ülkeler yatırım yoluyla vatandaşlık sunuyor”, “ülkelerin göçmenlik politikaları nasıl” gibi soruların yanıtlarını bulabilecek.

Bununla birlikte, Bitcoin Bus turuyla iki gün boyunca kripto meraklıları ile Asya ve Avrupayı birleştiren İstanbul şehrinin en görkemli yerlerini ziyaret etme ve keyifli zamanlar geçirebilme imkanı da yaratıyor.

Ana konuşmacıları arasında dünyaca ünlü kripto para girişimcisi John McAfee, Wall Street analisti Tom LEE, Blockchain.com kurucusu Nicolas Cary ve CoinPayments.net kurucusu Alex Alexandrov’un bulunduğu Istanbul WOW Convention Center’da gerçekleşecek konferansın biletleri ise https://www.blockchaineconomy.istanbul/EN/ adresinde! Ayrıca standart konferans katılım bileti dışında Fuar Bileti, Bitcoin Bus bileti, VIP Bilet ve ana konuşmacılarla özel olarak networking sağlama fırsatı sunacak olan VIP Networking Dinner ve Closing Party bileti de satın alınabiliyor.

Name: “Blockchain Economy”
Date: February 20-21th, 2020
Venue: WOW Convention Center, Istanbul / Turkey
Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/EN

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl