Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Blockchain.info, Ethereum’u da desteklemeye başladı

En eski ve en bilinen web cüzdanlarından biri olan Blockchain.info, Ethereum‘u desteklemeye başladıklarını açıkladı. Blockchain.info kullanıcıları artık Ether’lerini de bu cüzdanda saklayabilecek. Blockchain.info’nun CEO’su Peter Smith’e göre Ethereum’u hizmetlerine ekleme kararı, bu dijital para biriminin olgunlaştığına olan inançtan kaynaklanıyor. 140 ayrı ülkede faaliyet gösteriyor Smith, kullanıcı tabanının demografik özellikleri nedeniyle Ethereum’u hemen kabul etmediklerini de ifade etti. Smith, Blockchain.info’nun kullanıcı tabanının diğer cüzdan servislerine göre daha küresel olduğunu ve kullanıcılarının yüzde 80’inin ABD dışında yaşadığını belirtti. Blockchain.info, şu anda dünya...

En eski ve en bilinen web cüzdanlarından biri olan Blockchain.info, Ethereum‘u desteklemeye başladıklarını açıkladı.

Blockchain.info kullanıcıları artık Ether’lerini de bu cüzdanda saklayabilecek.

Blockchain.info’nun CEO’su Peter Smith’e göre Ethereum’u hizmetlerine ekleme kararı, bu dijital para biriminin olgunlaştığına olan inançtan kaynaklanıyor.

140 ayrı ülkede faaliyet gösteriyor

Smith, kullanıcı tabanının demografik özellikleri nedeniyle Ethereum’u hemen kabul etmediklerini de ifade etti. Smith, Blockchain.info’nun kullanıcı tabanının diğer cüzdan servislerine göre daha küresel olduğunu ve kullanıcılarının yüzde 80’inin ABD dışında yaşadığını belirtti. Blockchain.info, şu anda dünya çapında Türkiye de dahil olmak üzere 140 ayrı ülkede faaliyet gösteriyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl