Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

İslam Kalkınma Bankası’ndan Blockchain hamlesi

Blockchain teknolojisi için kurumsal düzeyde benimseme girişimleri her yerde görülmeye başlandı. Son haber, İslam Kalkınma Bankası’ndan geldi. Suudi Arabistan kökenli kurum, müslüman müşterilere ulaşmak için Blockchain tabanlı finansal platformları kullanacak. Yapılan açıklamaya göre, İslam Araştırmaları Eğitim Enstitüsü, Ateon ve Belçika merkezli SettleMent ile ortaklık kurarak şeriata uyumlu platformlar yaratmaya çalışıyor. Küresel benimseme büyüyor Diğer hükümetlerden yapılan son açıklamalar, Blockchain teknolojisinin çeşitli ulusal ve kurumsal alanlara girdiğini ortaya koydu. Uluslararası bir şirket olan MasterCard, Blockchain teknolojisini somut olarak kullanmaya başlayacağını açıklayan...

Blockchain teknolojisi için kurumsal düzeyde benimseme girişimleri her yerde görülmeye başlandı. Son haber, İslam Kalkınma Bankası’ndan geldi. Suudi Arabistan kökenli kurum, müslüman müşterilere ulaşmak için Blockchain tabanlı finansal platformları kullanacak.

Yapılan açıklamaya göre, İslam Araştırmaları Eğitim Enstitüsü, Ateon ve Belçika merkezli SettleMent ile ortaklık kurarak şeriata uyumlu platformlar yaratmaya çalışıyor.

Küresel benimseme büyüyor

Diğer hükümetlerden yapılan son açıklamalar, Blockchain teknolojisinin çeşitli ulusal ve kurumsal alanlara girdiğini ortaya koydu.

Uluslararası bir şirket olan MasterCard, Blockchain teknolojisini somut olarak kullanmaya başlayacağını açıklayan son şirket. MasterCard, önümüzdeki hafta B2B işlemlerinde Blockchain teknolojisini kullanmaya hazır olacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl