Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

İtalya’nın en çok izlenen TV kanalındaki Blockchain programına yoğun ilgi

Blockchain teknolojisi, deyim yerindeyse her yerde filiz veriyor. Yakın tarihli bir raporda şirketlerin çoğunluğunun Blockchain teknolojisini uygulamaya hazırlandıkları bildirilmişti. Yeni ve şaşırtıcı bir gelişme daha yaşandı. Blockchain konuları artık televizyonlarda tartışılıyor. İtalya’nın önde gelen televizyon kanalı Rai 1, “Codice” adında Blockchain teknolojilerini konu alan yeni bir program başlattı. Programa ilgi büyüktü Bir saat boyunca yayınlanan programı İtalya’da toplam izleyicilerin yaklaşık yüzde 10’u izledi ve programla ilgili bir hashtag, Twitter’da İtalya gündeminde 1. sıraya ulaştı. Programda önde gelen İtalyan Blockchain uzmanlarıyla...

Blockchain teknolojisi, deyim yerindeyse her yerde filiz veriyor. Yakın tarihli bir raporda şirketlerin çoğunluğunun Blockchain teknolojisini uygulamaya hazırlandıkları bildirilmişti.

Yeni ve şaşırtıcı bir gelişme daha yaşandı. Blockchain konuları artık televizyonlarda tartışılıyor. İtalya’nın önde gelen televizyon kanalı Rai 1, “Codice” adında Blockchain teknolojilerini konu alan yeni bir program başlattı.

Programa ilgi büyüktü

Bir saat boyunca yayınlanan programı İtalya’da toplam izleyicilerin yaklaşık yüzde 10’u izledi ve programla ilgili bir hashtag, Twitter’da İtalya gündeminde 1. sıraya ulaştı.

Programda önde gelen İtalyan Blockchain uzmanlarıyla röportajlar yapıldı ve Blockchain teknolojisinin farklı endüstrilerde yaratacağı devrimler anlatıldı. Amaç, Blockchain teknolojisinin halk nezdinde bilinirliğini arttırmaktı. Programın sunucusu, bu karmaşık teknolojik yeniliklerin arkasındaki mekanizmaları çözümlemek için oldukça basit bir dil kullandı.

Bu son gelişme, Blockchain teknolojisiyle ilgili artan farkındalığı ve teknolojinin halk nezdinde yavaş yavaş kabullenmeye başlandığını gösteriyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl