Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Donald Trump Jr. yeni bir Blockchain projesine katıldı

Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr., yeni bir medya düzeni oluşturma hedefi doğrultusunda Blockchain'i kullanan bir girişime katıldı.

Görevdeki ABD Başkanı Donald Trump’ın oğlu olan Donald Trump Jr., “haberleri yeniden güvenilir hâle getirmek için” Blockchain teknolojisini kullanan bir girişime katıldı.

Dün yayınlanan bir basın açıklamasına göre Donald Trump Jr., sevgilisi ünlü avukat Kimberly Guilfoyle ile birlikte Overline Media Partners’ı (OMP) oluşturmak için Blockchain araştırma grubu Overline ile iş birliği yapacak önde gelen gazeteci, tanınmış şahsiyet ve sermaye ortaklarından oluşan bir gruba katıldı.

Trump Jr. konuyla ilgili olarak “Amerikalılar medya düzeninin bozuk olduğunu biliyor, olumsuza odaklanmak zorunda değiliz. Doğru, sansürlenemez haberlere duyulan ihtiyaç hem temel bir hak hem de muazzam bir fırsattır. Kimberly ve OMP’deki harika insanlarla beraber, bunu oluşturmak için teknolojimiz, sermayemiz ve ahlaki zorunluluğumuz var. Hadi şu işi bitirelim.” dedi.

Overline CEO’su Patrick McConlogue ise “Overline Verified Viewer ile ağlar, haberleri izlediklerini kanıtlayan izleyicileri dijital paralarla ödüllendirmek için popüler blok zincirlerini kullanır. İzleyicilere verilen bu coin’lerle yalnızca daha güvenilir muhabirlere değil, daha güvenilir izleyicileriniz de olur. Haber alanında bu yepyeni bir paradigma.” ifadelerini kullandı.

Trump Jr. ABD’deki medya düzenine karşı sert eleştirileriyle bilinen bir isim. Şu an için Overline’da nasıl bir planlama yaptıkları belirsizliğini koruyor. Overline, Blockchain üzerinde çalışan yeni bir medya şirketi kuruyor olabilir ve bu gerçekse sektör için kesinlikle önemli bir adım olurdu. Trump’ın başkanlıktan ayrıldıktan sonra kendi televizyon kanalını kurabileceği yönünde uzun bir süredir dönen spekülasyonlar var.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl