“Blockchain Talks”un bu ayki konuğu Şant Manukyan

Türkiye’nin en büyük kripto para alım satım platformu BtcTurk sponsorluğunda ve Boğaziçi Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen “Blockchain Talks” seminerlerinin 3’üncüsü 27 Aralık’ta Albert Long Hall’da gerçekleşecek.

Gelişen ve değişen finans dünyasında bir merkeze bağlı olmaksızın işlem yapmaya izin veren Blockchain teknolojisi üzerine Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen seminerler serisi devam ediyor. Türkiye’nin en büyük kripto para alım satım platformu BtcTurk’ün sponsorluğunda her ay düzenlenen “Blockchain Talks” seminerlerinin 3’üncüsü 27 Aralık saat 19.00’da Prof. Ayşegül Toker ve Prof. M. Asım Karaömerlioğlu’nun moderatörlüğünde Albert Long Hall’de gerçekleşecek. BtcTurk Youtube hesabından canlı olarak da yayınlanacak etkinliğin bu ayki konuğu ise İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan olacak.

Uzmanlar Blockchain Talks’ta

25 Ekim 2018 günü BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’nin açılış konuşmasıyla başlayan Blockchain Talks etkinliğinin ilk konuğu Tübitak Bilgem Blockchain Araştırma Merkezi Direktörü Doç. Dr. Mehmet Sabir Kiraz oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nden Prof. M. Asım Karaömerlioğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı Kasım ayı Blockchain Talks etkinliğinin konuşmacısı ise kriptoseverler tarafından ilgiyle takip edilen Erkin Şahinöz’dü.

Blockchain Talks ile Albert Long Hall’da yüzlerce kişiyi ağırlayan BtcTurk ve Boğaziçi Üniversitesi, finansal okuryazarlığın ekonomik gelecek adına önemli olduğuna dikkat çekerken, Türkiye’de blockchain teknolojisi hakkındaki farkındalığı artırmayı ve entelektüel sermayenin gelişimine katkı sunmayı hedefliyor. Boğaziçi Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen seminerlere başta Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri olmak üzere, iş dünyası ve blockchain’i merak eden herkes ücretsiz olarak katılım sağlıyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl