Istanbul Blockchain Women platformunun Ocak ayı buluşması yarın

Istanbul Blockchain Women platformu Ocak ayı buluşması yarın "Blockchain yeni polisimiz mi: Crypto AML & Regtech" konusuyla gerçekleştirilecek.

Istanbul Blockchain Women platformu Ocak ayı buluşması 14 Ocak Salı günü gerçekleşecek. Platform, her ay düzenlediği Blockchain Use Case Serisinde kadın konuşmacılara yer veriyor. Bu sayede ekosistemdeki cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekerek; toplumda hassasiyet yaratmayı hedefliyor.

Bu ayki buluşmanın konusu “Blockchain yeni polisimiz mi: Crypto AML & Regtech.” Bir teknoloji şirketinin İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü olan Ayşegül Şensoy, şirketi nezdinde blockchain teknolojisini kullanarak nasıl regülatörlere çözüm önerileri getirildiğini anlatacak. Yazılımcılara, blockchain meraklılarına ve teknolojiyi yakından takip eden kadın ve erkeklerin katılımına açık olan buluşma saat 18.30’da Levent – ING Inovasyon Merkezi’nde gerçekleşecek.

Ayrıca SnapEx’in katkılarıyla gerçekleşecek olan buluşmada, SnapEx / İş Geliştirme Sorumlusu Burcu Atalay’dan SnapEx’i ve Marjin işlemleri dinleyebilirsiniz.

Kayıt için: http://bit.ly/2uIPgPz

Istanbul Blockchain Women sosyal medya kanalları:

Instagram: @istanbulblockchainwomen
Twitter: @istbcw

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl