Binance’in liste dışı bıraktığı projeden tepki: BNB’leri geri verin

Bu sabah saatlerinde Binance borsasının platformda liste dışı bırakacağı kripto paralardan olan MITH'in proje ekibinden konuyla ilgili tepki geldi. Twitter'da neredeyse 2 yıldır sessiz kalan ekibin şimdi tweet atması da gözlerden kaçmadı.

Binance borsasının delist edeceğini duyurduğu kripto paralardan olan MITH’in proje ekibinden konuyla ilgili beklenmedik bir tepki geldi. Delist açıklamasının ardından %30’dan fazla düşüş yaşayan Mithril (MITH) ekibi Binance borsasını hedef aldı.

“200 bin BNB’yi geri verin”

Projenin Twitter hesabından atılan tweet’lerde, Mithril’in (MITH) Binance ile 2018’den bu yana çalıştığı, listelenme şartları için gereken 200 BNB’nin ise hiçbir zaman kendilerine geri ödenmediğini belirten ekip şu ifadeleri kullandı:

“Bugün itibariyle Binance borsası MITH’yi liste dışı bırakacağını açıkladı. Binance listelenme için 200 bin BNB talep etmişti ve bunları hiçbir zaman geri göndermedi. Mithril topluluğu adına CZ’den bu BNB’leri geri göndermesini talep ediyoruz. Bu sayede proje operasyonlarına devam edebilecektir. 2018’den bu yana Binance ile çalışan, aynı zamanda BNB Beacon Chain’de (BEP2) listelenen ilk token olan Mithril, Binance’in yardım kurumuna bağışta da bulunmuş, Binance ile çeşitli ortaklıklar kurup işbirliği de yapmıştır. Binance’in tek taraflı olarak bu ortaklığı sonlandırmaya karar verdiği düşünüldüğünde, 200.000 BNB’nin iade edilmesini saygıyla rica ederiz”

2 yıl sonra tweet attılar

Proje ekibinin en çok şüphe çeken hamlesi ise 2 yıldır suskun olan Twitter hesabını bu delist adımının ardından kullanmalarıydı. Bu tweet’lerden önce son olarak 7 Ocak 2021’de tweet atan proje, o günden bu yana ise sessizdi. Twitter’daki birçok kripto para yatırımcısı da Mithril’in artık “ölü bir proje” olduğunu ve bu yüzden tweet atmadığını belirttiler ve ekibe tepki gösterdiler.

Mithril, Binance dışında OKX ve Gate.io’nun başını çektiği bazı borsalarda da listeleniyor.

Sabah saatlerinde Binance, Mithril işlemlerinin 22 Aralık’tan itibaren borsa üzerinde yapılamayacağını açıklamıştı.

Bu haberin ardından %30’dan fazla düşen Mithril, haberin yazıldığı dakikalarda ise 0,0094 dolardan işlem görüyor. Token, 2018’in Nisan ayında 3.80 dolar ile ATH yapmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl