BNB Chain, Google Cloud ile ortaklık açıkladı

BNB Chain ve Google Cloud, Web3 girişimlerinin büyümesini hızlandırmak için güçlerini birleştiriyor. BNB Chain’in geliştiricileri artık uygulamalarını ölçeklendirmek ve diğer teknik destek türlerine erişmek için Google Cloud altyapısından yararlanabilecek.

Kripto para borsası Binance ile yakından bağlantılı bir blok zinciri olan BNB Chain, erken aşamadaki Web3 ve blok zinciri girişimlerinin büyümesini desteklemek amacıyla Google Cloud ile ortaklık kurdu.

Yapılan basın açıklamasında, BNB Chain’e dayalı projelerin, artık zincir üzerindeki verileri analiz etme ve Google Cloud aracılığıyla bilgileri şifreleme becerisi de dahil olmak üzere Google Cloud altyapısına erişebileceği belirtildi.

Hızlandırılmış erişim sağlanacak

BNB odaklı bir hızlandırıcı program kapsamında yaklaşık 150 proje de Google Cloud’un başlangıç destek programına “hızlandırılmış erişim” elde edecek.

BNB Chain’in yatırım direktörü Gwendolyn Regina yaptığı açıklamada, Google Cloud’un çok fazla Web3 işi yaptığını aktarırken “Bizim için sadece büyük vizyonları olan büyük oyuncularla çalışmak önemli çünkü biz de aynı vizyonları paylaşıyoruz.” dedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl