Bölgenin en büyük oyun sektörü etkinliğinde Blockchain de olacak!

İstanbul’da düzenlenecek bölgenin en büyük oyun sektörü etkinliği Mobidictum Business Conference’ta blok zinciri oyunlar da yer alacak! Biri dev olmak üzere üç sahnesiyle ziyaretçilerini bekleyen MBC, 5-6 Eylül 2022‘de Haliç Kongre Merkezi’nde oyun sektörüyle buluşacak!

Mobidictum Business Conference mobil oyun dünyasından blok zinciri üzerindeki oyunlara kadar sektörün tüm paydaşlarına hitap edecek. Oyun stüdyoları, yayıncı firmalar, yatırımcılar, servis sağlayıcıları, bağımsız oyun geliştiricileri, sektör uzmanları ve çok daha fazlası MBC 2022′de bir araya gelecek. 

Web3 özelinde neler var?

MBC’nin Tophane Sahnesi, ikinci gün tamamen web3 oyunlarına ayrılacak. Web3 dünyasında oyun geliştirme, yayınlama, fonlama ve IDO süreçlerinin işleneceği bu etkinlikte Speed Match adı verilen bir sistem ile yatırımcılar ve oyun stüdyoları da bir araya gelecek.

6 Eylül’de Tophane Sahnesi’nde, 16:00 – 16:30 arasında KRPT Yönetim Partneri Bedri Keskin, “Blockchain ile oyununuzu nasıl fonlayabilirsiniz?” konulu bir konuşma yapacak ve Web3 dünyasının araçlarından başlayarak, blockchain teknolojisinin sunmuş olduğu fonlama avantajlarıyla fırsatlarından bahsedecek. 

Bölgenin en büyüğü

Bugüne kadar çevrim içi ve çevrim dışı etkinliklerde 5 binden fazla katılımcıya ulaşan Mobidictum, oyun sektörüne değer katmak amacıyla hareket ediyor. Bu hedef doğrultusunda, oyun sektöründe bilgi paylaşımını, oyun pazarının gelişimini, yeni yeteneklerin keşfedilmesini ve sektördeki insanların bir araya gelmesini destekleyen faaliyetlerde bulunuyor. MBC’de, Mobidictum’un bu vizyonuna ortak olan dünyanın birçok bölgesinden katılımcılar biraraya gelecek. Etkinliğe katılımın %30’dan fazlasının yabancı ülkelerden olması beklenirken, rakamlar ise şu şekilde: 

 • 600’den fazla marka 
 • 1500’den fazla katılımcı 
 • 60’dan fazla konuşmacı 
 • 50’den fazla oyun gösterimi 

Özetle, MBC katılımcılara ne sunuyor?

Oyun sektörünün içerisindeki herkes MBC’de kendisine uygun bir yer bulabilir. PC, mobil, konsol, AR-VR, Web3 ve daha birçok oyun konusunun ele alınacağı etkinlik boyunca katılımcılar şu alanlarla içli dışlı olacaklar:

 • Oyun sektörünün güncel durumu
 • Sektör uzmanlarının görüşleri
 • Oyun geliştiricilerinin oyunlarını tanıtma fırsatı
 • Yeni yeteneklerin keşfedilmesi
 • Yeni yatırım fırsatları
 • Katılımcıların kendi ağlarını ve işlerini geliştirme şansları
 • Yeni ortaklık fırsatları

Sıradan Bir Etkinlikten Fazlası

MBC, katılımcılarına çeşitli dinlenme ve eğlence imkanları da sunuyor:

 • Badge Collection / Main Party: Premium ve Professional bilet sahiplerine özel Pre-party 4 Eylül saat 19:00 – 23:00 arasında Galata Balo Salonu’nda gerçekleşecek. Etkinliğe zinde başlamak için harika bir fırsat!
 • Pier Party / After Party: Professional bilet sahiplerine özel Pier Party’de Haliç’in eşsiz manzarasında ilk günün yorgunluğu atılacak. 5 Eylül saat 19:00 – 23:00 arasında gerçekleşecek olan partide DJ performansı da yer alacak.

Biletler sınırlı sayıda!

5-6 Eylül’de İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinliğe katılmak için bilet satışları devam ediyor! Biletinizi events.mobidictum.biz üzerinden satın alabilirsiniz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl