Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Crypto.com’dan rezervasyon devi Booking ile iş birliği

Dijital devir kendini her anlamda göstermeye başladı. Son olarak ise turizm endüstrisinin devlerinden Booking.com, Crypto.com ile iş birliğine giderek bu anlamdaki önemli anlaşmalardan birine imza attı.

İki firma arasındaki ortaklık, Crypto.com kullanıcılarına özel seyahat indirimleri sağlıyor. Crypto.com uygulamasında Booking rezervasyonu yapan Crypto.com kullanıcıları, konaklamalarında yüzde 25’e varan indirimden faydalanabilecekler. Ayrıca Crypto.com Visa kartlarını kullanarak ödeme yapan kullanıcılar, ücretsiz ve sınırsız LoungeKey havaalanı bekleme salonu erişimi ve dünya çapındaki ATM’lerden ücretsiz para çekme gibi avantajların yanı sıra harcamalarının yüzde 8’ini iade olarak alabilecekler.

Uzmanlar, küçük yatırımcıların dijital endüstriye adeta akın ettiğini ve gidişatın bu tür anlaşmaları artıracağını belirtiyor.

“Turizm sektörü pandemi sonrası döneme hazırlanıyor”

Hem Bitcoin başta olmak üzere dijital varlıkların fiyatının 2021’e müthiş bir hızla girmesi hem de aşı çalışmalarındaki büyük ilerleme iki taraf için de bu anlaşmanın önemini gözler önüne serdi. Pandemi sonrası yaz sezonuna hazırlanan turizm sektörü dijital varlıkların ve ödemelerin değerini daha çok anlamış durumda…

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek konuyla ilgili olarak, “Crypto.com 2020 yılında Crypto.com kart programımız ile türünün en yaygın kullanılan kartı haline geldi ve şimdi dünya çapında pandemi sonrası tekrar seyahat etmek isteyen 5 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyoruz” dedi. Marszalek ayrıca diğer sektörlerde de benzer anlaşmaların yolda olduğunun bilgisini verdi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl