Bored Ape NFT’lerinin ardından ApeCoin de tüm zamanların dibini gördü

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT'lerinin dip seviyelere gelmesinin ardından, Yuga Labs'in geçtiğimiz sene çıkardığı ve ilk günlerinde 26 doları aşan ApeCoin de tarihi düşüşüne devam etti.

Kripto paralar ayı piyasasından çıkmaya çalışırken 2021’in çılgınlık seviyesinde ilgi gören ürünleri olan NFT’ler ise her geçen gün daha fazla düşüyor.

Son dönemde birçok NFT koleksiyonunun eserleri yeni “floor price”lar elde ederken, bunlardan bazıları da BAYC NFT’leri oldu. BAYC gibi, koleksiyon ile aynı adı taşıyan ApeCoin de tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi. ApeCoin, cüma günü 1.85 dolarlık fiyatıyla ATL yaptı. Token, geçtiğimiz sene ilk çıktığı ve Binance tarafından listelendiği dönemde 26 doları aşmıştı.

Bored Ape NFT koleksiyonunun da en düşük değerdeki eseri, geçtiğimiz hafta 10 bin dolar seviyesine gerilemişti. Hatırlanacağı üzere Justin Bieber’ın yaklaşık 500 ETH (dönemin değeriyle 1.3 milyon dolar) ödeyerek geçen sene ekim ayında aldığı BAYC NFT’sinin değeri de 50 bin dolara kadar inmişti.

Ocak ayında da, Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’lerinin taban fiyatı, dünyaca ünlü rapçi Eminem’in koleksiyondan bir parça satın almasıyla birlikte yükselmiş ve 68 ETH’nin de üzerine çıkmıştı. Daha öncesinde de, BAYC NFT’lerinin taban fiyatı 152 ETH’yi görmüştü.

Bir dönem piyasa değeri 7 milyar dolara dayanan ApeCoin’in şu anki piyasa değeri ise 700 milyon dolar civarında…

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl