Fed, ABD enflasyon verisi sonrası köşeye sıkıştı

Dün açıklanan ABD enflasyon verisi, tahminlerle aynı doğrultuda geldi. Yüzde 6 olarak açıklanan yıllık enflasyon, geçen aya göre düşüş yaşarken çekirdek enflasyon ise aylık bazda yükseldi ve yüzde 0.4 oldu.

Bitcoin’de takip edilecek kademeler

Tüm bunların ışığında haftanın üçüncü işlem gününe yukarı yönlü başlangıç yapan Bitcoin’in günün devamında yükselişini sürdüreceği düşünülmektedir. Olası alıcılı ataklar görülmesi durumunda 26500-28000 direnç kademeleri hedef alınabilir. Ancak bu aralıkta görülebilecek kar satışlarına dikkat edilmelidir. Beklentilerin aksine geri çekilmeler görülmesi durumunda 24200-22000 destek kademeleri hedeflenebilir.

Bitcoin/Dolar grafiği, 1 günlük

Ether, güçlü dirençle karşı karşıya

Ethereum analizimize geçtiğimizde ise Bitcoin’e olan paralel hareketin devam ettiğini söyleyebiliriz, 1740 – 1780 dolar bandı arasında güçlü direnç seviyesi ile karşı karşıya kaldığını görüyoruz. Hacimli gelebilecek bir kırılım ile 2000 dolar hedeflenebilir ancak 1740’ın güçlü bir direnç olduğunu, üzerinde kalıcılık gelmesinin beklendiğini hatırlatmak isterim. Grafikte göründüğü gibi direnç seviyesinden kar satışları ile altta 1600 destek seviyesine doğru bir fiyat hareketi gelebilir.

Ethereum/Dolar grafiği, 1 günlük

Dogecoin destek seviyesini aşağı yönlü kırdı

Yatırımcısının merakla takip ettiği Dogecoin’in, mevcut yapısını düşüş yönlü kırdığını söyleyebiliriz. Retest seviyesi 0.07914898 olup üzerinde kalamadığı sürece alt destekler aktif olacaktır. Kaybedilmemesi gereken en önemli desteği 0.05666061’dir.

Dogecoin/Dolar grafiği, 1 günlük
Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl