BTC, ETH, XRP, DOGE ve ADA fiyat analizi – 11 Ocak 2022

Bitcoin: BTC/USDT

Orta – uzun vadede yeni düşük seviyeler oluşturarak düşüş trendine devam eden fiyat hareketi, 1 saatlik grafikte oluşturduğu Ending Channel formasyonunu kırarak hedefini aldı ve hemen sonra yeni bir sert düşüş ile 40750 – 39600 güçlü destek bölgesinden tepki alarak yükseldi. Kısa vadede yükseliş trendine girebilmesi için 42766 direnç bölgesinin üstünde mum kapanışı görmemiz gerekiyor. Bu seviyenin üstünde mum kapanışı görürsek ilk kez test edilecek 45670 direnç bölgesinden satış baskısı gelebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ether: ETH/USDT

4 saatlik grafikte oluşturduğu Ters Bayrak formasyonu aşağı yönlü kırarak hedefini alan fiyat hareketi, 2930 destek bölgesinde tutunmaya çalışıyor. Bu bölgeden tepki alarak yükselişe başlar ise 3458 ve 3587 direnç bölgelerine kadar yükseliş devam edebilir. Ana direnç bölgesi olarak 3587 takip edilmeli. Bu seviyeden satış baskısı gelip tekrar düşüş gözlemlenebilir. 3893 seviyesi aşılmadığı sürece düşüş trendi orta – uzun vadede devam eder.

Ether grafiği: ETH/USDT

XRP: XRP/USDT

Orta – uzun vadede yeni düşük seviyeler oluşturan fiyat hareketi 1 saatlik grafikte ise yükselen kanal içinde hareketine devam ediyordu. Kanalın kırılımı ile birlikte belirttiğimiz 0.7010 desteğine kadar geriledi. Alçalan Takoz formasyon oluşumu içerisinde formasyon yukarı yönlü hacimli kırılır ve üstünde mum kapanışı olur ise 0.8020 direnç bölgesi çok önemli olacak. Kısa vadede bu seviye aşılmadığı sürece düşüş trendi devam eder.

XRP grafiği: XRP/USDT

Dogecoin: DOGE/USDT

Günlük grafikte Düşen Kanal içerisindeki fiyat hareketi, destek seviyesine kadar düşüşüne devam etti. Bu bölgeden tepkisini alır ise 0.1514 ve 0.1618 direnç seviyeleri önemli. Kısa vadede bu seviyelerin üstünde mum kapanışı görülmedikçe düşüş trendi devam eder. Ana direnç bölgesi olarak 0.1940 bölgesi takip edilmeli. Bu seviyenin üstünde mum kapanışı olur ise orta – uzun vadedeki düşüş trendi biter ve yükseliş trendi başlar.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT

Cardano: ADA/USDT

Orta – uzun vadede yeni düşük seviyeler oluşturarak düşüş trendine devam eden fiyat hareketi, 1.054 destek bölgesine çok yakın bir seviyede yatay hareket ediyor. Bu destek bölgesi daha önce 4 sefer test edilmiş bir bölge. Altında mum kapanışı görülür ise 0.985 seviyesine kadar geri çekilme görülebilir. Orta – uzun vadede tekrar yükseliş trendine girmesi için 1.191 ve 1.297 seviyelerinin üstünde mum kapanışı görmemiz gerekiyor.

Cardano grafiği: ADA/USDT
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Serdar Cevapla

    ilk çıktığında millet ve bütün dünyada altcoin şirket sahibi leri para kazanmayı vaad ediyorlar di bütün dünyada bilninmesi gereken bir sorun var bu sorun saadet zinciri olarakta biliniyor çünkü bütün dünyada altcoin ve bitcoin şirketleri bu düzeni uygularsak bütün dünyada millet leri ve insanlar i ve gençleri beynile oynarsak hayallere sürerek zegin olma hayali yaratıyor lar bütün dünyada millet leri ve insanlar ve gençleri uretmeyi ve çalışma ve enflasyon rakamları unutarak bütün dünyada altcoin ve bitcoin şirketleri ve borsaları psikolojik baş ağrısı ve setres vakaları yaratarak intihar vakaları yaratarak bütün dünyada altcoin ve bitcoin şirketleri sahibi leri fotokopi gibi Token basıyor üçkağıtçı lar kendi zenginliklerinin dahada çok artırmak ve elin Musk dünya da diğer zenginleri zengin yapmak ta birşey dir altcoin ve bitcoin şirketleri ve borsaları Artık böyle porejeler yatırım yapmasın bütün dünyada ki millet lerin ve insanlar in ve gençleri n çünkü bütün dünyada altcoin ve bitcoin şirketleri sahibi ne ne kadar kurban verirlerse onlar için bir bayram dir bütün dünyada millet leri n ve insanlar in ve gençleri n uyan uyan uyan uyan uyan çünkü bütün dünyada millet leri n ve insanlar in ve gençleri n ruhsal ve fiziksel ve zihinsel ve piskoloj i ve setres sorunları yaratmak amaçlar i bunun için bütün dünyada millet leri n ve insanlar in ve gençleri n bu oyna gelmemeleri bilgin dirmesi gerekiyor çünkü insan insan Eti yemez bu oyna gelmeyin biraz enflasyon rakamları bakın sizi perişan ettiler