Bitcoin: BTC/USDT

Orta – uzun vadede düşüş trendinde olan grafikte Yükselen Takoz formasyon oluşumu mevcut. Formasyon destek bölgesinin kırılımı olur ise fiyat hareketinde 28276 seviyesine kadar geri çekilme görülebilir. Aynı zamanda Harmonik CRAB Pattern oluşumu içerisinde olan fiyat hareketi düşüş devam eder ise 25307 seviyesinden alım tepkisi gelebilir. Yükselişlerde ise 31251 direnç seviyesi takip edilmeli, bu seviyenin üstünde mum kapanışı olur ise 34300 seviyesine kadar yükseliş devam edebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Günlük grafikte takip ettiğimiz Harmonik BUTTERFLY Pattern oluşumu içersinde olan fiyat hareketi 4 saatlik grafikte Ending Channel formasyon içersinde. Formasyon yukarı yönlü kırılır ve 1908 üstünde mum kapanışı olur ise 2160 seviyesine kadar yükseliş devam edebilir. Fiyat hareketi aynı zamanda Harmonik CRAB Pattern oluşumu içersinde eğer düşüş devam eder ise CRAB Pattern tamamlanma seviyesi olan 1508 den alım fırsatı takip edilebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT

XRP: XRP/USDT

Uzun vadede düşüş trendinde olan fiyat hareketi 4 saatlik grafikte Simetrik Üçgen formasyonun içerisinde ve Apex bölgesine çok yakın. Bu bölgeden sert kırılımlar gelebilir bu yüzden dikkatli olmakta fayda var. Simetrik Üçgen formasyonu genelde trend yönünde hareketini devam ettirmek ile birlikte iki yönlü kırılımda gerçekleşebilir. Yukarı kırılım gerçekleşir ve 0.4407 seviyesinin üstünde mum kapanışı olur ise 0.5090 seviyesine kadar yükseliş gelebilir. Trend yönünde aşağı yönlü kırılım gerçekleşir ise 0.3401 destek bölgesi 2. kez test edileceğinden bu bölgede kırılıp altında mum kapatabilir ve düşüşler daha da hızlı ve sert olabilir.

XRP grafiği: XRP/USDT

Dogecoin: DOGE/USDT

Uzun vadede düşüş trendinde olan fiyat hareketi 4 saatlik grafikte Simetrik Üçgen formasyon içerisinde ve Apex bölgesine çok yakın. Bu bölgeden sert kırılım gelebilir dikkatli olmakta fayda var. Simetrik Üçgen formasyonları 2 yönlü kırılımlar gerçekleştirebileceği gibi genelde trend yönünde kırılımlar gerçekleşir. 0.07508 destek bölgesinin altında mum kapanışı olur ise 0.05800 ve 0.0510 seviyelerine kadar düşüş devam edebilir. Üçgen formasyon yukarı yönlü kırılır ise ve 0.9000 seviyesinin üstünde mum kapanışı olur ise 0.1109 seviyesine kadar yükseliş devam edebilir.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT
Dogecoin grafiği: DOGE/USDT

Cardano: ADA/USDT

Uzun vadede düşüş trendinde olan fiyat hareketi Ters Bayrak formasyonu içersinde. Aynı zamanda Bayrak formasyonun destek seviyesinde Harmonik GARTLEY Pattern oluşumu mevcut. Fiyat hareketi 0.4927 seviyesine kadar düşer ise alım fırsatı takip edilebilir. Yükseliş olur ise Harmonik BAT Pattern oluşumu mevcut ve 0.6893 seviyesinin üstünde mum kapanışı olur ise 0.8560 seviyesine kadar yükseliş devam edebilir. Bu seviyede BAT Pattern tamamlanıyor ve eğik direnç seviyesine de yakın oluğu için satış baskısı gelebilir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekiyor.

Cardano grafiği: ADA/USDT
Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl