BtcTurk, Altın Örümcek Ödülleri’nin Finalistleri Arasında

Türkiye’nin en büyük Bitcoin ve kripto para işlem platformu BtcTurk, Altın Örümcek Ödülleri’nde, hem de mobil bankacılık kategorisinde finale kalan ilk Bitcoin ve kripto para alım satım platformu oldu.

Basın bülteni

BtcTurk, profesyonel yatırımcılara hitap eden sitesi BtcTurk | PRO ile Türkiye’nin en iyi internet ve dijital uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Ödülleri’nde finale kaldı. Yarışma tarihinde ilk defa bir Bitcoin ve kripto para alım satım platformu, mobil bankacılık katergorisinin finalistleri arasında yer almaya hak kazandı.

BtcTurk’ün profesyonel yatırımcılara hitap eden yeni sitesi BtcTurk | PRO ile Altın Örümcek Ödülleri’nin Mobil bankacılık kategorisinde özel ve kamu bankalarıyla yarışırken BtcTurk, finale kalan ilk Bitcoin ve kripto para alım satım platformu olarak tarihi bir başarı yakaladı. Türkiye’nin 81 ilinden 800 bini aşan kullanıcıya sahip olan BtcTurk, üyelerinin farklılaşan ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunarken bugüne kadar yaptığı yatırımları ile müşterilerine her zaman daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak gelişim kaydediyor.

BtcTurk, Altın Örümcek Ödülleri’nde 10 finalistten biri olarak finans alanında önde gelen kurumlarla yarışırken bu yıl 18’inci kez düzenlenen yarışmanın birincisi jüri değerlendirmesi ve halk oylaması sonucu belirlenecek.

BtcTurk | PRO, her gün alım satım yapan, yatırımlarını yönlendirirken güncel piyasa verilerini anlık takip etmek isteyen, Bitcoin ve kripto para işlemi yaparken fiyat grafikleri ve teknik göstergelere bakan, karar alırken detaylı analizlere ve raporlara ihtiyaç duyan ve gelişmeleri kaçırmak istemeyen tüm profesyonel yatırımcıların kullanımı için geliştirildi.

*Halk oylaması 12 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek olan 18. Altın Örümcek Ödülleri’nin www.altinorumcek.com adresinden BtcTurk’e oylarınızla destek olabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl