BtcTurk ve üyelerinden Milli Dayanışma’ya 250 bin TL katkı

Türkiye’nin en büyük Bitcoin ve kriptopara işlem platformu BtcTurk, Koronavirüs salgını ile mücadele amacıyla başlattığı ‘Millî Dayanışma Kampanyası’nı toplam 250.200 TL bağış ile tamamladı.

btcturk

Basın bülteni

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk’ün, COVID-19 salgınından mağdur olan vatandaşlar için Cumhurbaşkanı öncülüğünde başlatılan Millî Dayanışma Kampanyası’na destek için hayata geçirdiği bağış kampanyası sona erdi.

Milli Dayanışma Kampanyası’na 100 bin TL ön bağışta bulunarak katılan BtcTurk, kullanıcılarını da kampanyaya katılmaya davet etti. Kullanıcılarının yaptığı 75.100 TL bağış tutarının miktarı kadar ek bağış yapan BtcTurk toplamda 250.200 TL ile Milli Dayanışma’ya katkı sağladı.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, kullanıcıları ile birlikte millî dayanışmanın bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyduklarını belirterek; “Koronavirüs (COVID-19) salgınının tüm dünyada ve ülkemizde etkisini sürdürdüğü bu dönemde omuz omuza olmak ilk önceliğimiz. Elbet bu günler de geçecek önemli olan birbirimize destek olmak… BtcTurk olarak bu inançla ve ülkemize duyduğumuz sorumluluğun bilinciyle salgından mağdur olan vatandaşlarımız için Millî Dayanışma Kampanyası’na 100 bin lira bağışta bulunduk. Kullanıcılarımızı kampanyaya dahil ederek onların bağışları kadar ek bağış yaptık. Kullanıcılarımızın yaptığı 75.100 TL bağış tutarının miktarı kadar ek bağış yaparak toplamda 250.200 TL ile Milli Dayanışma’ya destek olduk. BtcTurk olarak kullanıcılarımıza destekleri için teşekkürü borç biliriz” dedi.

BtcTurk hakkında

2013 yılında kurulan ve CEO’luğu Özgür Güneri’nin yaptığı Türkiye’nin en büyük kriptopara işlem platformu BtcTurk, Türkiye’nin ilk ve dünyanın dördüncü kripto alım satım platformu olarak hizmet veriyor. 1 Temmuz 2013’te TL ile ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden BtcTurk’ün 90’dan fazla çalışan bulunuyor. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, 750 bin kullanıcıya 7/24 hizmet veriyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl